(K menu) Leccos

DRAKIÁDA

Neděle 16. října 2011 od 14.00 hodin (hřiště u ZŠ Žitomírská)

Již 8. ročník zábavného odpoledne pro malé i velké plné soutěží a pouštění draků jsme uspořádali opět společně se 14. oddílem Junáka Psohlavci.
Do slunečného podzimního dne společně s rodiči vyrazilo přes 100 dětí s téměř 90 registrovanými draky. Organizátoři pro příchozí účastníky připravili 12 disciplín a dvě hlavní soutěže: O nejkrásnějšího svépomocí vyrobeného draka a soutěž O draka, který léta nejdéle. Hlavní ceny, dva krásné dorty s motivem draka, darovala místní cukrárna Kašovi. Výherci si odnesli puzzle, stolní hru a další drobné ceny. Kromě hlavních cen na děti čekaly drobné odměny za splnění disciplín ve formě sladkostí, omalovánek, časopisů, hraček a dalších drobných předmětů, na které přispěli tito sponzoři: hračkárna Lvíček, Karma a pan Borský – finanční poradenství, který kromě poskytnutí odměn z Prahy přijel na pomoc i se svým týmem. O zajištění dopravy pomůcek ke stanovištím, materiálu a drobných odměn se postaral pan Boháč, majitel českobrodské firmy Meeuwsen. Technické zázemí poskytl MěÚ společně s technickými službami.

Všem sponzorům a dobrovolníkům velice děkujeme za pomoc při realizaci osmého ročníku Drakiády a těšíme se společně s dětmi na příští devátý ročník.

DĚKUJEME SPONZORŮM:
Cukrárna M a Z Kašovi
Pavel Borský, Majetkové a finanční poradenství
Karma a.s.
Dětský obchod Lvíček

TISKOVÁ ZPRÁVA KE STAŽENÍ

Podporují nás

logo-eu1_0 stredocech_0 logompsv-c-sm znak-cb Activa_potreby pro kancelar_2013

„Poskytujeme a rozvíjíme v Českém Brodě a jeho okolí sociální služby a aktivity ve prospěch rodiny, dětí a mládeže.“

Vytváříme programy pro rodiny a pro děti a mládež ve věku od 6 do 20 let. Provozujeme Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub Zvonice a Rodinné centrum Kostička. Pořádáme akce, besedy, semináře pro širokou veřejnost, podnikatele i pro neziskovky.


 

Novinky

Hledáme sociálního pracovníka/ci

pro NZDM Klub Zvonice v Českém Brodě!!!

Na úklid v NZDM Klub Zvonice v Českém Brodě

hledáme někoho spolehlivého.

Kampaň BEZ ZTRÁTY KOSTIČKY

u příležitosti 18. narozenin RC Kostička.

Více novinek

Kalendář akcí

Červen 2021
Po Út St Čt So Ne
« Dub   Čvc »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930