Kontakty

Adresa:
LECCOS, z. s.
Náměstí Arnošta z Pardubic 31
282 01 Český Brod
IČO: 70855811

Identifikátor datové schránky: 427mkke

Poloha na mapě

Bankovní spojení:
221457653/0600 – Moneta Money Bank

Datum založení organizace: 26.7.2000
Právní status: zapsaný spolek

Tým LECCOS

Mgr. Jana Kratochvílová
předsedkyně a manažerka
vedoucí programů pro rodiny, sociální pracovnice
e-mail: jana@leccos.cz
tel.: 733 118 796

Mgr. Githa Ruthová
dočasně pověřena vedením NZDM Klub Zvonice Český Brod, sociální pracovnice, terapeutka ve službách pro rodiny
e-mail: githa@leccos.cz, zvonice@leccos.cz
tel.: tel.: 606 780 653

Jaroslav Nouza
vedoucí NZDM Klub Zvonice, lektor programů primární prevence

Bc. Dana Zahradníčková, DiS.
vedoucí agendy pěstounské péče, sociální pracovnice
e-mail: rodiny@leccos.cz
tel.: 604 887 935

Andrea Hradecká, DiS.
koordinátorka RC Kostička, sociální pracovnice, lektorka
e-mail: andrea@leccos.cz
tel.: 602 112 679

Bc. Petr Bydžovský
zástupce vedoucí služeb pro rodiny, sociální pracovník
e-mail: petr@leccos.cz
tel.: 603 819 233

Lia Blatná
vedoucí NZDM Klub Zvonice Poděbrady, pracovnice v sociálních službách, kontaktní pracovnice
e-mail: lia@leccos.cz
tel.: 725 302 357

Renáta Neufusová
ekonomka, personalistka
e-mail: renata@leccos.cz
tel.: 702 175 647

Věra Chamradová
fundraising, služby pro pěstouny – vzdělávací a respitní péče
e-mail: darci@leccos.cz
tel.: 734 108 096

Bc. Dita Nekolná
Public Relations, IT
e-mail: dita@leccos.cz
tel.: 728 067 496

Petra Čurgaliová
lektorka RC Kostička, pečovatelka, pracovnice v sociálních službách
e-mail: petra@leccos.cz
tel.: 607 038 295

Bc. Dana Matoušková
sociální pracovnice – Sanace rodin a SASRD
e-mail: dana@leccos.cz
tel.: 601 372 783

Bc. Kateřina Valášková
sociální pracovnice – doprovázení pěstounů
e-mail: katerina@leccos.cz
tel.: 728 401 322

Tereza Fejtková, DiS.
sociální pracovnice – Sanace rodin a SASRD
e-mail: terezaf@leccos.cz
tel.: 702 144 093

Lenka Tutunaru, DiS.
sociální pracovnice – Sanace rodin a SASRD
e-mail: lenka@leccos.cz
tel.: 702 081 431

Bc. Kristýna Zvoníčková
sociální pracovnice – Sanace rodin a SASRD
e-mail: kristyna@leccos.cz
tel.: 603 932 979

Bc. Martina Szikorová
sociální pracovnice v NZDM Klub Zvonice Poděbrady
e-mail: martina@leccos.cz

Mgr. Simona Mjalovská
sociální pracovnice v NZDM Klub Zvonice Poděbrady
e-mail: simona@leccos.cz

Petra Ištvániková
pracovnice v sociálních službách v NZDM Klub Zvonice Český Brod
e-mail: petrai@leccos.cz

Ing. Hana Holzerová, DiS.
sociální pracovnice – Sanace rodin a SASRD
v současné době na mateřské dovolené