Kontakty

Adresa:
LECCOS, z. s.
Náměstí Arnošta z Pardubic 31
282 01 Český Brod
IČO: 70855811

Identifikátor datové schránky: 427mkke

Poloha na mapě

Bankovní spojení:
221457653/0600 – Moneta Money Bank

Datum založení organizace: 26.7.2000
Právní status: zapsaný spolek

Tým LECCOS

Mgr. Jana Kratochvílová
předsedkyně a manažerka
sociální pracovnice
e-mail: jana@leccos.cz
tel.: 733 118 796

Renáta Neufusová
ekonomka, personalistka
e-mail: renata@leccos.cz
tel.: 702 175 647

Věra Chamradová
fundraising, služby pro pěstouny – vzdělávací a respitní péče
e-mail: vera@leccos.cz
tel.: 734 108 096

Bc. Dita Nekolná
Public Relations, IT
e-mail: dita@leccos.cz
tel.: 728 067 496

Bc. Petr Bydžovský
vedoucí služeb pro rodiny, sociální pracovník, terapeut, lektor
e-mail: petr@leccos.cz
tel.: 603 819 233

Bc. Dana Matoušková
sociální pracovnice – Sanace rodin
a SASRD
e-mail: dana@leccos.cz
tel.: 601 372 783

Tereza Fejtková, DiS.
sociální pracovnice – Sanace rodin
a SASRD
e-mail: terezaf@leccos.cz
tel.: 702 144 093

Lenka Tutunaru, DiS.
sociální pracovnice – Sanace rodin
a SASRD
e-mail: lenka@leccos.cz
tel.: 702 081 431

Andrea Hradecká, DiS.
koordinátorka RC Kostička, sociální pracovnice, lektorka
e-mail: andrea@leccos.cz
tel.: 602 112 679

Petra Čurgaliová
lektorka RC Kostička, pečovatelka, pracovnice v sociálních službách
e-mail: petra@leccos.cz
tel.: 607 038 295

Bc. Kristýna Zvoníčková
sociální pracovnice – Sanace rodin
a SASRD, RC Kostička
e-mail: kristyna@leccos.cz
tel.: 603 932 979

Ing. Hana Holzerová, DiS.
sociální pracovnice – Sanace rodin
a SASRD
v současné době na rodičovské dovolené

Mgr. Gítha Ruthová
vedoucí NZDM Klub Zvonice Český Brod, koordinátorka praxí a stáží,
sociální pracovnice, psychoterapeutka
e-mail: githa@leccos.cz, zvonice@leccos.cz
tel.: 702 066 632

Petra Ištvániková
pracovnice v sociálních službách
v NZDM Klub Zvonice Český Brod, koordinátorka dobrovolníků
e-mail: petrai@leccos.cz

Michaela Šmídová, DiS.
sociální pracovnice, koordinátorka terénní služby v NZDM Klub Zvonice Český Brod
e-mail: michaela@leccos.cz

Mgr. Erika Elizabeta Šťastná
vedoucí NZDM Klub Zvonice Poděbrady
e-mail: erika@leccos.cz
tel.: 725 302 357

Mgr. Simona Mjalovská
sociální pracovnice
v NZDM Klub Zvonice Poděbrady
e-mail: simona@leccos.cz

Bc. Martina Lambert
sociální pracovnice
v NZDM Klub Zvonice Poděbrady
e-mail: martina@leccos.cz

Bc. Dana Zahradníčková, DiS.
vedoucí agendy pěstounské péče, sociální pracovnice
e-mail: rodiny@leccos.cz
tel.: 604 887 935

Bc. Kateřina Valášková
sociální pracovnice – doprovázení pěstounů
e-mail: katerina@leccos.cz
tel.: 728 401 322