(K menu) Leccos

Kontakty

NZDM Klub Zvonice – Český Brod

Adresa: Žižkova 508, areál Nemocnice Český Brod 282 01 Český Brod tel.: 602 446 195 (k dispozici v době otevření klubu)

Jaroslav Nouza
vedoucí NZDM Klub Zvonice Český Brod
kontaktní pracovník klubu a v terénu, lektor programů primární prevence
e-mail: nouza.jaroslav@gmail.com
tel.: 602 405 527
tel.: 602 402 474

Mgr. Filip Tomíček
pracovník v sociálních službách
e-mail: filip@leccos.cz

Mgr. Gítha Kuncová – Ruthová
sociální pracovnice
e-mail: githa@leccos.cz

Petra Ištvániková
pracovnice v sociálních službách
e-mail: petrai@leccos.cz

 

NZDM Klub Zvonice – Poděbrady

Adresa: Družstevní 1461/III (hned u nádraží) 290 01 Poděbrady 1

Prostory klubu v současné době procházejí rekonstrukcí.
Přechodná adresa klubu je v budově Českobratrské církve evangelické na adrese Husova 141/39, Poděbrady.

Lia Blatná
vedoucí NZDM Klub Zvonice Poděbrady, pracovnice v sociálních službách, kontaktní pracovnice
e-mail: lia@leccos.cz
tel.: 725 302 357

Mgr. Klára Peřinová, DiS.
sociální pracovnice
e-mail: klara@leccos.cz

Bc. Martina Szikorová
sociální pracovnice
e-mail: martina@leccos.cz

Mgr. Simona Mjalovská
sociální pracovnice
e-mail: simona@leccos.cz

 

Kompletní TÝM LECCOS

Korespondenční adresa:
LECCOS, z. s.
nám. Arnošta z Pardubic 31
282 01 Český Brod

e-mail: jana@leccos.cz
mobil: 733 118 796

Podporují nás

stredocech logompsv-c-sm cb_znak_mesta_bez_pozadi

NZDM Klub Zvonice nabízí dětem a mládeži od 6 do 20 let prostor pro trávení volného času, podporu jejich aktivit a pomoc v obtížných životních situacích.

Novinky

Kyberšikana

17. 2. 2022 – v rámci akce MAJÁK – série vzdělávacích pořadu pro děti a mládež i dospělé.

Fotbalový turnaj v bumperballu

Skvěle jsme si to užili :-)!

Týden nízkoprahových klubů

v Českém Brodě – 20. – 24. 9.

Více novinek

Kalendář akcí

Leden 2022
Po Út St Čt So Ne
« Říj   Úno »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31