Náš nový web

Publikováno V rubrikách LECCOS

Prosím, vyplňte krátký DOTAZNÍK.
Chceme, aby náš web byl pro Vás uživatelsky příjemný, přehledný a veškeré informace snadno dohledatelné. DĚKUJEME!

Nadace Open Society Fund Praha podpořila náš projekt na tvorbu nového webu.

Název projektu:
Webové stránky jako informační portál i nástroj komunikace
Cíl projektu: Postavit moderní webové stránky pro naši organizaci. Cílem je, aby sloužily jako informační portál a komunikační platforma s klienty, úřady, spolupracujícími organizacemi, donátory a dobrovolníky. Stávající web takové možnosti nedává, je zastaralý, pro cílové skupiny nekomfortní. Výsledkem projektu bude přehledná prezentace toho, jak naplňujeme naše poslání a jaké poskytujeme služby, propojená s dalšími digitálními aplikacemi. Takový systém pomůže zjednodušit a zrychlit předávání informací a komunikaci i díky optimalizaci pro další zařízení a klientům zajistí pohodlný přístup.

Realizace: 1. 9. 2021 – 30. 8. 2022

Kontaktní osoba v projektu:
Dita Nekolná 728 067 496 dita@leccos.cz

„Projekt podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.“

“The project is being supported by the Open Society Fund Prague from the Active Citizens Fund. The programme promotes citizens’ active participation in the public life and decision making and builds capacities of civil society organizations. The Active Citizens Fund is financed from the EEA and Norway Grants.”