(K menu) Leccos

POMÁHÁTE s námi

DĚKUJEME, že pomáháte s námi. Vaší podpory si velice vážíme.

Jak můžete podpořit naše služby a pomáhat s námi?

Poděkování dárcům a podporovatelům

rok 2022

únor 2022

Z Tříkrálové sbírky, kterou v našem regionu uspořádala Římskokatolická farnost Český Brod byla podpořena rodina, se kterou pracujeme v našich sociálních službách pro rodiny v obtížných životních situacích. Částka 6179 Kč byla použita na nákup dětského kola.
DĚKUJEME duchovnímu správci farnosti R. D. Martinu Sklenářovi za tuto podporu. Naši klienti velmi ocenili jeho laskavý přístup.

únor 2022

Děkujeme společnosti  ACTIVA spol. s r. o.

V rámci projektu ACTIVNĚ DĚTEM podporuje naši organizaci již 10. rokem. Za tuto dobu jsme získali darem kancelářský materiál či výtvarné a školní potřeby v celkové hodnotě téměř 180 tisíc Kč.  Využíváme je při práci s dětmi v NZDM Klub Zvonice, RC Kostička a jako pomoc rodinám v těžkých životních situacích.

DĚKUJEME!

Activa_potreby pro kancelar_2013

únor 2022

V projektu s názvem: Respekt k pravidlům – bezpečně na silnici i v životě jsme získali
nadační příspěvek v hodnotě 24 615,– Kč na nákup 6 koloběžek,  6 přileb, 6 bezpečnostních vest a 3 zvonků na koloběžky.

Děkujeme firmě LANEX, a. s.

Získali jsme darem hromadu lan  a provazů, které využijeme při sportovních, výtvarných a tvořivých aktivitách s dětmi z NZDM Klub Zvonice v Českém Brodě a v Poděbradech. lanex-logo

rok 2021

únor 2021

V grantové výzvě Kuře s aktovkou byla podpořena jedna z potřebných rodin, které pomáháme v rámci našich sociálně-aktivizačních služeb pro rodiny.  Z příspěvku tohoto projektu jsme nakoupili školní, výtvarné a sportovní potřeby pro 2 děti. Děkujeme NROS a jejich projektu Pomozte dětem.

kure_pomozte_detem

únor 2021

Děkujeme společnosti  ACTIVA spol. s r. o. V rámci jejich projektu ACTIVNĚ DĚTEM podporuje naši organizaci již několik let. I v letošním roce si můžeme vybírat z pestré nabídky výtvarných, školních a kancelářských potřeb v hodnotě 20 000 Kč.

V ACTIVĚ na nás navíc myslí i s další podporou. Před pár dny jsme například dostali pro děti školní batůžky, aktovky a batohy, penály, boxy na sešity a další školní pomůcky, které od nás poputují k dětem a do rodin, které naši pomoc potřebují. Děkujeme za podporu!

Activa_potreby pro kancelar_2013

leden 2021

Děkujeme Římskokatolické farnosti v Českém Brodě. Počítače, které farnost získala od Nadačního fondu Nadělení, poslouží dětem z potřebných rodin, kterým pomáháme v rámci našich sociálních služeb pro rodiny s dětmi.

rok 2020

Donátoři našich projektů:

EU, ESF – Operační program Zaměstnanost
Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR
KÚ Středočeského kraje
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Město Český Brod
Město Kolín
Město Poděbrady
Nadace Terezy Maxové dětem
Moneta Money Bank
ČEPS
NET4GAS
administrátorům projektů MAS Mezilesí, MAS Pošembeří
Pomozte dětem – projekt Nadace rozvoje občanské společnosti

 

Další dárci a podporovatelé – firmy i jednotlivci:

 

prosinec 2020

Děkujeme  za finanční podporu Nadačnímu fondu AD Group srdcem.  Z příspěvku 5.000 Kč byla podpořena konkrétní potřebná rodina – příspěvkem na školu v přírodě a nákupem školních potřeb.

nf_ad_group_srdcem_logo

Benefice pro LECCOS 2020 online – 20. 11. – 10. 12. 2020
Děkujeme všem, kteří přispěli darem do benefice nebo jeho koupí na provoz našich služeb. Děkujeme, že jste nás podpořili, abychom mohli pomáhat tam, kde je to potřeba. Díky, že myslíte na druhé.

Podrobnější informace o online aukci, jejím průběhu i seznam dárců aukčních položek najdete níže, v závěrečné zprávě.

Závěrečná zpráva Benefice pro LECCOS 2020

červen 2020
Děkujeme společnosti ACTIVA, spol. s r.o. nejen za dodávku dalších výtvarných, školních a kancelářských potřeb, které si v rámci projektu ACTIVNĚ DĚTEM po celý rok můžeme vybírat. Tentokrát k naší objednávce přibalili také tři krabice školních batohů.

Této pomoci si moc vážíme.

Activa_potreby pro kancelar_2013

 

březen 2020
Děkujeme za skvělé profesionální služby a nezištnou pomoc pro jednu z našich pěstounek.
Poděkování patří paní Evě Tesaříkové a OPTIK JAS s. r. o. v Českém Brodě.

březen 2020
Jarňáky v Krkonoších  – sportovní tábor pro děti a mládež od 6 do 18 let podpořila společnost NET4GAS .
Děkujeme!

logo_net4gas

březen 2020
V rámci projektu ACTIVNĚ DĚTEM naši organizaci již několik let podporuje společnost ACTIVA spol. s r. o.  I letos si můžeme si můžeme vybírat z jejich pestré nabídky výtvarných, školních a kancelářských potřeb v hodnotě 20 000 Kč.

Děkujeme! Této pomoci si velice vážíme. 

Activa_potreby pro kancelar_2013

rok 2019

říjen 2019
Společnost ACTIVA spol. s r. o.  na nás v září a v říjnu opět pamatovala. Na začátku školního roku jsme dostali reklamované školní batohy a aktovky, různé školní a výtvarné  pomůcky, v říjnu dvě krásné nástěnky a promítací plátno. Za všechny dary, které poslouží hlavně dětem ze sociálně potřebných rodin, velice děkujeme.

Activa_potreby pro kancelar_2013

červen 2019
Děkujeme firmě ACTIVA spol. s r. o. za darování reklamovaných batohů, penálů a dalších školních pomůcek. Závady na darovaném zboží byly minimální a po drobných opravách budou tyto věci ještě dlouho sloužit dětem ze sociálně potřebných rodin.

květen 2019
Tábor na Sázavě pro děti od 6 let podpořila společnost NET4GAS částkou 40 000 Kč. Malým táborníkům jsme tak pobyt na táboře mohli nabídnout o 2000 Kč levněji. Moc děkujeme!

logo_net4gas

únor 2019
V rámci projektu ACTIVNĚ DĚTEM naši organizaci již několik let podporuje společnost ACTIVA spol. s r. o.  Můžeme si opět vybírat z pestré nabídky výtvarných, školních a kancelářských potřeb v hodnotě 20 000 Kč. Této pomoci si velice vážíme. V ACTIVĚ na nás navíc myslí i s další podporou. Před pár dny jsme například dostali pro děti školní batůžky, aktovky, penály, pastelky a další zboží z reklamací či výstav. Výrobky jsou bez zjevných vad a budou našim klientům ještě dlouho a dobře sloužit. Děkujeme za podporu i v roce 2019.

Activa_potreby pro kancelar_2013

únor 2019
Dne 7. 2. 2019 jsme za přítomnosti zástupců Prostor plus o.p.s. (platforma LEPŠÍ MÍSTO) a hlavního partnera akce – lékárny Pilulka.cz převzali dar za 3. místo v projektu Daruj RADOST. Z vybavení do lékárniček pro naše dvě služby – Rodinné centrum Kostička a Nízkoprahový klub pro děti NZDM Klub Zvonice jsme, jak vidno z fotografie, měli radost opravdu velikou! Děkujeme.

pilulka

rok 2018

prosinec 2018
Děkujeme firmě Sophia Solutions, s. r. o. za finanční dar, díky kterému jsme dětem v NZDM Klub Zvonice mohli pořídit spacáky a stany na naše každoroční výjezdy – Vodácký tábor na řece Otavě, Víkendy u koní na Farmě Na Poli, prázdninové pobyty na horách…

sophia_solutions_logo

prosinec 2018
Fotbalový klub SK Slavia Praha nám daroval 20 vstupenek na zápas SK Slavia – Mladá Boleslav dne 8. 12. 2018 pro děti z NZDM Klub Zvonice. Pro malé fanoušky Slavie to byla mimořádná akce, atmosféra stadionu, na kterém byli mnozí poprvé v životě, je zcela pohltila a všichni nadšeně fandili. Děkujeme vedení SK Slavia Praha za velkorysý dar, kterého si moc vážíme.

logo_slavia

září 2018
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu Sociálně-aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi, které poskytujeme na Českobrodsku i širším regionu Kolínska. Náš projekt nadace podpořila prostřednictvím mobilní aplikace Pomáhej pohybem.

nadace_cez_logo

srpen 2018
Od společnosti ACTIVA spol. s r. o. a obchodu Activáček jsme opětovně dostali praktické batůžky a aktovky, které po drobných opravách v novém školním roce ještě dobře poslouží našim nejmenším školákům ze sociálně potřebných rodin.
Děkujeme!

Activa_potreby pro kancelar_2013

19. 6. 2018
Velmi děkujeme firmě JATKY Český Brod, a.s. a jejímu řediteli, panu Richardu Hrdinovi, za opakovanou finanční podporu.

logo-jpg

květen 2018
Děkujeme firmě ACTIVA spol. s r. o. a obchodu Activáček za darování aktovek, batohů, penálů a dalších školních pomůcek, které využijeme pro děti ze sociálně potřebných rodin.

Activa_potreby pro kancelar_2013

20. 4.
Díky laskavosti vedení AC Sparta Praha se dne 20. 4. 2018 děti z NZDM Klub Zvonice vypravily na fotbalový zápas s FK Jablonec nad Nisou za zvýhodněné vstupné. Velice za to děkujeme!
Malá fotogalerie k nahlédnutí zde.

sparta_logo_velke_rgb

únor 2018
Velké poděkování patří společnosti ACTIVA spol. s r. o., která se rozhodla podpořit naše poslání i v roce 2018.
V projektu ACTIVNĚ DĚTEM nám opakovaně poskytuje výtvarné, školní a kancelářské potřeby.
Děkujeme!

Activa_potreby pro kancelar_2013

rok 2017

31.12. 2017
Děkujeme paní Petře Holzerové za velkorysý dar ve výši 7000 Kč. Této částky, kterou získala u příležitosti svých narozenin od přátel, se vzdala ve prospěch LECCOS, z. s. Velice si toho vážíme a paní Petře přejeme k narozeninách všechno nejlepší.

31. 12. 2017
Děkujeme panu Jiřímu Svobodovi, který se stal opakovaně naším prvním pravidelným dárcem. Rozhodl se podporovat činnost LECCOS měsíčními příspěvky. Je to skvělý, následováníhodný čin, kterého si opravdu velice vážíme.

15. 12. 2017
Velmi děkujeme Stavební firmě VÁCLAV NOVÁK za opakovaný finanční dar na podporu činnosti naší neziskové organizace.

9. 11. 2017
Děkujeme Národnímu muzeu za poskytnutí čestných vstupenek do objektů Národního muzea. Vstupenky budou patřit mezi atraktivní dražební položky v tiché aukci BENEFICE pro LECCOS 2017
logonm_cmyk-001

19. 7. 2017
Děkujeme panu Zdeňku Sklenářovi a jeho firmě Santana, s.r.o. – velkoobchod a maloobchod ovoce a zeleniny, výkup ovoce za finanční podporu naší činnosti.

logo_santana

17. 7. 2017
Za opakovaný finanční dar velmi děkujeme firmě JATKY Český Brod, a.s. a jejímu řediteli, panu Richardu Hrdinovi.

logo-jpg

20. 5. 2017
Děkujeme vedení fotbalového klubu AC Sparta Praha za poskytnutí volných vstupenek na utkání AC Sparta Praha vs Hradec Králové dne 20.5. 2017. Tento velký sportovní zážitek byl umocněn vítězstvím našeho klubu 3:2. Fotky z akce najdete zde.

12. 5. 2017
Ještě před plánovanou návštěvou fotbalového zápasu AC Sparta Praha
vs. FC Hradec Králové dne 20. 5., jsme s dětmi z NZDM Klub Zvonice vyrazili na Letnou. Úlohy hostitele se ujmul pan Noha a provedl nás celým stadionem. Děkujeme za nevšední zážitek. Malá fotogalerie k nahlédnutí ZDE.

sparta_logo_velke_rgb

4. 5. 2017
ACTIVA spol. s r. o. a obchod Activáček má pro pro nás pokaždé něco navíc. K námi vybraným výtvarným a kancelářským potřebám jsme již podruhé dostali darem větší množství žlutobílého papíru a také řadu dalších moc užitečných věcí. Využijeme je především v RC Kostička a NZDM Klub Zvonice.
Velice děkujeme!

Activa_potreby pro kancelar_2013

3.3. 2017
Děkujeme HC Sparta Praha za poskytnutí slevy pro děti z NZDM Klub Zvonice na hokejový zápas se Škodou Plzeň.

sparta_praha_hc_logo_red_1920x1080

3. 2. 2017
ACTIVA spol. s r. o. patří již 5 let mezi naše klíčové dárce. Vážíme si toho, že nám v rámci projektu ACTIVNĚ DĚTEM poskytuje výtvarné, školní a kancelářské potřeby, letos opět v hodnotě 20000 Kč. Spolu s první letošní objednávkou jsme dostali navíc krásné školní batůžky a aktovky pro děti, které najdou své využití u sociálně potřebných rodin, se kterými pracujeme v rámci našich sociálně-aktivizačních služebprogramu sanace rodin.
Děkujeme!

Activa_potreby pro kancelar_2013

rok 2016

30. 12. 2016
Děkujeme firmě KOBRA FORMY CZ, spol. s r.o. – panu Robertu Vintrychovi za finanční dar na podporu naší činnosti.

kobra_logo1

12. 12. 2016
Děkujeme Stavební firmě VÁCLAV NOVÁK za finanční dar na podporu činnosti naší neziskové organizace.

5. 12. 2016
Poděkování patří společnosti ACTIVA spol. s r. o.
Také v roce 2016 naši organizaci podpořila a v rámci projektu ACTIVNĚ DĚTEM nám poskytla výtvarné, školní a kancelářské potřeby v hodnotě 20 000 Kč.
Vážíme si jejich dlouhodobé podpory a těší nás, že patří mezi naše klíčové dárce. DĚKUJEME.

Activa_potreby pro kancelar_2013

25. 11. 2016
Děkujeme všem, kteří podpořili již 5. ročník BENEFICE pro LECCOS. Výtěžek akce, více než 77 tisíc korun pomůže dofinancovat služby SANACE RODIN.

PŘEČTĚTE SI PODROBNOU ZÁVĚREČNOU ZPRÁVU i s poděkováním všem dárcům, dobrovolníkům a hostům.

25. 11. 2016
Děkujeme firmě Ekol Logistics Česká republika za finanční dar 15.000 Kč na podporu služeb Sanace rodin, které pomáhají rodinám v obtížných životních situacích. Finanční dar jsme obdrželi u příležitosti Benefice pro LECCOS, na které country manažer Martin Záleský předal šek předsedkyni a manažerce LECCOS Janě Kratochvílové.

ekol

16. 11. 2016
Děkujeme HC Sparta Praha. za poskytnutí slevy na vstupném pro děti z NZDM Klub Zvonice.

sparta_praha_hc_logo_red_1920x1080

12. 11. 2016
V sobotu 12. 11. 2016 proběhla Národní potravinová sbírka, které jsme se také zúčastnili.

MOCKRÁT DĚKUJEME Potravinové bance

a všem našim dobrovolníkům

Martině Křížové
Lucce Holoubkové
Mirce Vejtrubové
Elišce Moldanové
Renatě Neufusové
Daně Zahradníčkové
Tereze Nedošínské
Filipu Alexanderovi

Další podrobnosti o akci najdete ZDE!

7. 11. 2016
Děkujeme Národnímu muzeu za poskytnutí čestných vstupenek do objektů Národního muzea, které budete moci vydražit v tiché aukci BENEFICE pro LECCOS 2016
logonm_cmyk-001

29. 10. 2016
Děkujeme vedení fotbalového klubu AC Sparta Praha za poskytnutí volných vstupenek na utkání AC Sparta Praha vs. FK Příbram. Za mimořádným sportovním zážitkem vyjeli fotbaloví fanoušci z NZDM Klub Zvonice v sobotu 29. 10. 2016.

sparta_logo_velke_rgb

24. 10. 2016
Děkujeme společnosti Jatky Český Brod a zejména panu řediteli Richardu Hrdinovi za opětovnou finanční podporu projektu Sanace rodin ve výši 20 000 Kč.
logo-jpg

21. 10. 2016
Velké poděkování patří LENCE NEKOLNÉ, BETCE ČERNÉ, PETŘE BŘEZINOVÉ a MARKÉTĚ DĚDOURKOVÉ, které uspořádaly v RC Kostička podzimní Charitativní bazárek. Zorganizovaly samotný sběr oblečení, hraček a knížek, přípravu i prodej. Věnovaly bazárku spousty svého volného času a výtěžek 20.000 Kč věnovaly na podporu našich služeb SANACE RODIN, které pomáhají rodinám s dětmi v obtížných životních situacích.
Chtěly bychom jim a také těm, kteří potřebné věci darovali a všem, kteří přišli nakoupit VELMI PODĚKOVAT, takovéto podpory si velmi vážíme.

20. 10. 2016
Děkujeme mockrát paní Jaroslavě Šermauerové za dar v podobě žehlícího prkna, která najde uplatnění v našem kurzu Šití nás baví

15. 10. 2016
Děkujeme paní Jaroslavě Palové za odměny pro děti, které využijeme na našich akcích pro veřejnost a pro klienty NZDM Klub Zvonice a RC Kostička.

20. 8. 2016
Děkujeme paní Petře Švejkovské. Darovala nám dětskou autosedačku, kterou využijeme v rámci podpory některé z rodin v našich sociálních službách pro rodiny s dětmi.

1. 6. 2016
Děkujeme Nadaci AGROFERT. Podpořila naši službu SANACE RODIN v rámci jejich otevřeného grantového řízení částkou 100.000 Kč.

nadace-agrofert-logo-hq

1. 6. 2016
Děkujeme spolupořadatelům a všem, kteří podpořili akci Den dětí aneb Rodina společně, která proběhne 24. 6. 2016

Město Český Brod
Akce je ralizována v rámci MA21 a projektu Učíme se udržitelnému rozvoji, který je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR.
Gymnázium Český Brod
ICM – Informační centrum pro mládež
Region Pošembeří, o. p. s.

Prďáckej časák
Báječná školka – www.fragment.cz
Časopis Dráček
Časopis PASTELKA
Pravý domácí časopis


25. 5. 2016
Děkujeme firmě ARNOŠT s.r.o. za finanční podporu SANACE RODIN.
V rámci tohoto programu poskytujeme rodinám podporu při řešení těžkých životních situací.

arnost-logo_2016

16. 3. 2016
Děkujeme vedení fotbalového klubu AC Sparta Praha za poskytnutí volných vstupenek na utkání AC Sparta Praha vs. FK Příbram. Za mimořádným sportovním zážitkem vyjedou fotbaloví fanoušci z NZDM Klub Zvonice v neděli 10.4. 2016.

sparta_logo_velke_rgb

9. 2. 2016
Veliké poděkování patří společnosti ACTIVA spol. s r. o.
Také v roce 2016 naši organizaci podpoří a v rámci projektu ACTIVNĚ DĚTEM poskytne výtvarné, školní a kancelářské potřeby v hodnotě 20 000 Kč.
Vážíme si dlouhodobé podpory a pomoci, kterou nám tato společnost poskytuje a těší nás, že patří mezi naše klíčové dárce. DĚKUJEME.

Activa_potreby pro kancelar_2013

26. 1. 2016
Děkujeme HC Sparta Praha. za poskytnutí slevy na vstupném pro děti z NZDM Klub Zvonice. Už nyní se těší na 21.2., kdy v O2 aréně navštíví hokejový zápas HC Sparta Praha – Kometa Brno.

sparta_praha_hc_logo_red_1920x1080

1. 1. 2016
Děkujeme Stavební firmě VÁCLAV NOVÁK za finanční dar na podporu činnosti naší neziskové organizace.


Poděkování DÁRCŮM a PODPOROVATELŮM 2015

Poděkování DÁRCŮM a PODPOROVATELŮM 2014

Poděkování DÁRCŮM a PODPOROVATELŮM 2013

Poděkování DÁRCŮM a PODPOROVATELŮM 2012

NAŠI DÁRCI

NAŠI PARTNEŘI

Podporují nás

logo-eu1_0 stredocech_0 logompsv-c-sm znak-cb Activa_potreby pro kancelar_2013

„Poskytujeme a rozvíjíme v Českém Brodě a jeho okolí sociální služby a aktivity ve prospěch rodiny, dětí a mládeže.“

Vytváříme programy pro rodiny a pro děti a mládež ve věku od 6 do 20 let. Provozujeme Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub Zvonice a Rodinné centrum Kostička. Pořádáme akce, besedy, semináře pro širokou veřejnost, podnikatele i pro neziskovky.


 

Novinky

V pondělí 4. 7. 2022 bude zavřená Poradna pro rodiny!

V pondělí 4. 7. 2022 bude zavřená Poradna pro rodiny.

Připravujeme NOVÝ WEB

Děkujeme Nadaci OSF za finanční podporu!

RC Kostička v úterý 26.4. bude zavřená.

RC Kostička bude zavřená v úterý 26.4.

Více novinek

Kalendář akcí

Červenec 2022
Po Út St Čt So Ne
« Dub   Zář »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031