(K menu) Leccos

Charitativní bazárek

Bazárek dětského oblečení, hraček a knížek pořádají „maminky dobrovolnice“ – Lenka Nekolná, Betka Černá, Petra Březinová

16. 4. 2016 od 8 do 15 hodin
v RC Kostička, nám. Arnošta z Pardubic 12, Český Brod

Bazárek již podruhé podpořil naši službu Sanace rodin – terénních služeb pro rodiny s dětmi v obtížných životních situacích. Samotnému bazárku předcházel sběr oblečení, hraček a knížek, které se na akci prodávaly.

Organizátorky věnovaly přípravě a samotné sobotní prodejní akci spousty svého volného času a práce, jen proto, aby podpořily tuto veřejně prospěšnou službu a také nabídly rodinám možnost levně nakoupit. Celý výtěžek, který činil 15 tisíc Kč věnovaly na podporu Sanace rodin. Jak si mnozí z vás pamatují, tak první bazárek před dvěmi lety podpořil malého Adámka, který se narodil se závažným fyzickým postižením. Na podzim tohoto roku se můžete těšit na další bazárek, který bude mít opět charitativní záměr. Budeme vás včas informovat.

Hlavním organizátorkám, jejich rodinám i jejich pomocnicím přímo na místě ( Markétě Dědourkové, Nikole Černé, Viktorii Dědourkové a Karolíně Dědourkové), které odvedly také velký kus práce patří poděkování. Děkujeme také všem, kteří do bazárku přispěli darem v podobě dětského oblečení, hraček a knížek i těm, kteří si přišli nakoupit.

Podporují nás

logompsv-c-sm znak-cb leader

RC Kostička poskytuje sociální služby a poradenství rodinám s dětmi. Nabízí prostor pro společné trávení času rodičů s dětmi, volnočasové kroužky pro děti. Pořádá besedy, semináře a další akce podporující zdravý vývoj rodiny. Dbá o upevňování dobrých mezilidských vztahů, vztahů v rodině a podporuje zapojení rodin do společenského života v našem městě.


 

Novinky

Příměstský tábor – NA KOLOBĚŽKÁCH

již můžete přihlašovat děti od 6 do 10 let

Příměstský tábor – PRO NEJMENŠÍ

již můžete přihlašovat děti od 3 do 6 let

Bezplatná konzultace se zdravotníkem

v úterý 24. května 2022 v RC Kostička

Více novinek

Kalendář akcí

Květen 2022
Po Út St Čt So Ne
« Dub   Čvn »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031