(K menu) Leccos

Drakiáda 2012

plakat_drakiada_12

Sobota 13.10. 2012 od 14 hodin

Tradiční podzimní rodinné odpoledne plné sportu, zábavy a pouštění draků. Pořádáme společně se 14. oddílem Junáka Psohlavci

Plakát ke stažení v PDF

Tak jako každý rok, tak i letos jsme si užili podzimní drakiádu, které přálo krásné, slunné počasí, avšak jako téměř tradičně – bez větru. Přesto se vzhůru do oblak vznesl nejeden drak a byla to pěkná podívaná. Celé odpoledne probíhalo mnoho dětských zábavných disciplín, kde si mohly děti projet například slalom na koloběžkách, vystřelit z luku, zasáhnout bramborou cíl, potrénovat paměť při odkrývání obrázků či sestavování puzzlí nebo zabojovat na kládě. I tatínkové si přišli na své při disciplínách s názvem TÁTO, JDEME NA TO a změřili své síly při jízdě s dětmi na dvoukoláku nebo kolečku a vyzkoušeli svoji zručnost při provázkové hře s autíčky. Zapojením tatínků do rodinných aktivit plníme cíle jednoho z našich projektů. Doufáme, že i tatínkové si zábavu na Drakiádě se svými dětmi užili.
Příjemným zpestřením celého odpoledne byla návštěva Pata a Mata.
Závěr Drakiády patřil vyhlášení cen za nejdéle létajícího draka a nejhezčího draka doma vyrobeného, a že to nebyl snadný úkol.

DĚKUJEME TJ Slavoj Český Brod za zapůjčení hřiště.
DĚKUJEME Cukrárně M a Z Kašovi za dorty jako odměny do hlavních cen soutěže.
DĚKUJEME panu Jaroslavu Boháčovi (firma Meeuwsen, www.sedacisoupravy.cz) za odvoz pomůcek a potřebných věcí na místo konání.

Podporují nás

logo-eu1_0 stredocech_0 logompsv-c-sm znak-cb Activa_potreby pro kancelar_2013

„Poskytujeme a rozvíjíme v Českém Brodě a jeho okolí sociální služby a aktivity ve prospěch rodiny, dětí a mládeže.“

Vytváříme programy pro rodiny a pro děti a mládež ve věku od 6 do 20 let. Provozujeme Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub Zvonice a Rodinné centrum Kostička. Pořádáme akce, besedy, semináře pro širokou veřejnost, podnikatele i pro neziskovky.


 

Novinky

Hledáme sociálního pracovníka/ci

pro NZDM Klub Zvonice v Českém Brodě!!!

Na úklid v NZDM Klub Zvonice v Českém Brodě

hledáme někoho spolehlivého.

Kampaň BEZ ZTRÁTY KOSTIČKY

u příležitosti 18. narozenin RC Kostička.

Více novinek

Kalendář akcí

Červen 2021
Po Út St Čt So Ne
« Dub   Čvc »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930