(K menu) Leccos

VÍKENDOVÝ POBYT V KŘÍŽLICÍCH

Pátek až neděle 19. až 21.března 2010 Křížlice v Krkonoších

Tradičního zimně-jarního víkendu v Křížlicích v Krkonoších se zúčastnilo 8 dětí. Doprovázeli je 3 pracovníci klubu – Adéla, Vašek a Martina.
Letošní výjezd se od předchozích lišil; rozhodli jsme se spoléhat jen na vlastní síly a celé své víkendové živobytí jsme si do cíle donesli na zádech. Ti, kteří se nechali zmást příchodem jara doma v Českém Brodě a vyrazili na cestu v jarní obuvi, toho po příjezdu do Krkonoš jistě litovali. Vítaly nás závěje sněhu a po jaru nebylo ještě ani památky. Cesta k osamělé budově bývalé církevní školy, kde jsme měli víkend strávit, byla opravdu krušná a doslova zasypaná sněhem. Ale zvládli jsme to. Sobotu už jsme strávili ve sněhu dobrovolně – klouzání, koulování, stavění kdečeho, stopovací hry a bitky na sněhu tvořily převážnou část dne. A když už jsme byli opravdu mokří a zmrzlí, dováděli jsme vevnitř. Střídali jsme se tak, aby si všichni stejným dílem užili práce a zábavy. Nošení uhlí, dřeva, drobná výpomoc v kuchyni… to byly nejčastější práce. A dlužno dodat, že se jich skutečně nikdo z účastníků nebál. Z her sklidil největší úspěch sálový volejbal (s nafukovacím balónkem) a večerní casino, kde si mohly děti vyzkoušet rizika hazardu na vlastní kůži. Pozdní večer jsme strávili opět venku; spolu se zářícími balónky štěstí jsme vypustili do světa dětská přání. Naše přání je, abychom mohli brzy vyrazit znovu. Pobytové akce jsou pro nás příležitostí lépe se s dětmi poznat, sdílet s nimi jejich radosti i starosti a lépe tak plnit naše poslání.

Cena pobytu: 300,– Kč
Pobyt je určen pouze pro klienty NZDM Klub Zvonice.

Podporují nás

logo-eu1_0 stredocech_0 logompsv-c-sm znak-cb Activa_potreby pro kancelar_2013

„Poskytujeme a rozvíjíme v Českém Brodě a jeho okolí sociální služby a aktivity ve prospěch rodiny, dětí a mládeže.“

Vytváříme programy pro rodiny a pro děti a mládež ve věku od 6 do 20 let. Provozujeme Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub Zvonice a Rodinné centrum Kostička. Pořádáme akce, besedy, semináře pro širokou veřejnost, podnikatele i pro neziskovky.


 

Novinky

Připravujeme NOVÝ WEB

Děkujeme Nadaci OSF za finanční podporu!

RC Kostička v úterý 26.4. bude zavřená.

RC Kostička bude zavřená v úterý 26.4.

V úterý 26.4. bude celý den RC Kostička zavřená.

Více novinek

Kalendář akcí

Červen 2022
Po Út St Čt So Ne
« Dub   Zář »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930