(K menu) Leccos

PŘIJĎTE POBEJT! aneb den otevřených dveří

Pátek 14. května od 9 do 16 hodin v MC Kostička

Den otevřených dveří v MC Kostička pořádaný u příležitosti Mezinárodního dne rodiny a ve spolupráci se Sítí mateřských center , o.s.
Přišlo k nám „pobejt“ několik nových maminek se svými dětmi, ale také ty, které k nám chodí na naše pravidelné programy. Ty nové provedla naší Kostičkou koordinátorka centra Petra Ištvániková nebo Petra Čurgaliová, služba v MC. Promítali jsme ukázky z kurzů angličtiny a prezentace ze všech našich programů. Zároveň probíhaly zápisy do kurzů na další školní rok s naší novou koordinátorkou angličtiny Lýdií Bílkovou. Ve výtvarné dílně děti vyráběly stonožky – mrkací záložky do knížek. Kostička byla vyzdobena fotokolážemi, které jsme vytvořili v rámci kampaně „Táta dneska frčí“, pořádané také Sítí mateřských center. Této kampaně se účastníme také dalšími akcemi, které proběhnou v červnu – najdete je v kalendáři akcí. Každý příchozí si mohl prohlédnout rozsáhlé kroniky našeho sdružení nebo přečíst naši poslední výroční zprávu.

Podporují nás

logo-eu1_0 stredocech_0 logompsv-c-sm znak-cb Activa_potreby pro kancelar_2013

„Poskytujeme a rozvíjíme v Českém Brodě a jeho okolí sociální služby a aktivity ve prospěch rodiny, dětí a mládeže.“

Vytváříme programy pro rodiny a pro děti a mládež ve věku od 6 do 20 let. Provozujeme Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub Zvonice a Rodinné centrum Kostička. Pořádáme akce, besedy, semináře pro širokou veřejnost, podnikatele i pro neziskovky.


 

Novinky

Hledáme sociálního pracovníka/ci

pro NZDM Klub Zvonice v Českém Brodě!!!

Na úklid v NZDM Klub Zvonice v Českém Brodě

hledáme někoho spolehlivého.

Kampaň BEZ ZTRÁTY KOSTIČKY

u příležitosti 18. narozenin RC Kostička.

Více novinek

Kalendář akcí

Červen 2021
Po Út St Čt So Ne
« Dub   Čvc »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930