(K menu) Leccos

„DEN ZEMĚ“ na Klepci V.

V sobotu 23. dubna od 14 hodin

I v letošním roce jsme se zúčastnili každoročního setkávání na vrchu Klepec nedaleko obce Skřivany. Tato akce se stala již příjemnou tradicí. I letos nabídla bohatý program připravený dětmi mateřských a základních škol, doplněný o prezentace domácích produktů ze široké nabídky místních obcí a sdružení, ekologicky zaměřené přednášky. Nechyběla ani vžitá scénka „O slouhovi a zlé selce“, představující staletou legendu o vzniku stejnojmenného kamene na Klepci a pestrý program pro děti. Den Země na Klepci není pouhou nezávislou oslavou jara, je slavností regionu a našich obcí. Na akci se seznamujeme s přírodou, tradicemi, minulostí, přáteli i sousedy. Je to akce otevřená široké veřejnosti.
Naše sdružení se prezentovalo vlastním stánkem, na kterém jsme představili naše aktivity. Připravili jsme výtvarnou dílnu pro děti, ve které si vyráběly papírová zvířátka jako zápichy na špejli nebo prstovou loutku.

Článek v Kolínském deníku s fotografiemi z programu.

Podporují nás

logo-eu1_0 stredocech_0 logompsv-c-sm znak-cb Activa_potreby pro kancelar_2013

„Poskytujeme a rozvíjíme v Českém Brodě a jeho okolí sociální služby a aktivity ve prospěch rodiny, dětí a mládeže.“

Vytváříme programy pro rodiny a pro děti a mládež ve věku od 6 do 20 let. Provozujeme Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub Zvonice a Rodinné centrum Kostička. Pořádáme akce, besedy, semináře pro širokou veřejnost, podnikatele i pro neziskovky.


 

Novinky

Hledáme sociálního pracovníka/ci

pro NZDM Klub Zvonice v Českém Brodě!!!

Na úklid v NZDM Klub Zvonice v Českém Brodě

hledáme někoho spolehlivého.

Kampaň BEZ ZTRÁTY KOSTIČKY

u příležitosti 18. narozenin RC Kostička.

Více novinek

Kalendář akcí

Červen 2021
Po Út St Čt So Ne
« Dub   Čvc »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930