(K menu) Leccos

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ve Zvonici

v rámci TÝDNE NÍZKOPRAHOVÝCH KLUBŮ – 24.9 – 30.9.- celorepubliková akce České asociace streetwork
Středa 26. září od 15 do 19 hodin v NZDM Klub Zvonice

I v letošním roce jsme představili náš Klub Zvonice v rámci akce TÝDEN NÍZKOPRAHOVÝCH KLUBŮ (24. 30. září 2012), kterou již pošesté pořádala Česká asociace streetwork společně s nízkoprahovými kluby pro děti a mládež z celé republiky s cílem příblížit jejich práci veřejnosti.
Klub Zvonice jsme otevřeli ve středu 26.9. 2012 od 15 do 19 hodin pro širokou veřejnost, rodiny klientů, naše přátele a příznivce, odborníky, zástupce města a všechny, které zajímá jak to ve Zvonici chodí. Program nebyl nijak výjimečný, ale zábavný. Jako v předchozích ročnících jsme hráli stolní tenis. Nebylo to žádné velké klání, kdo přišel mohl si s námi pinknout, ale také se projet na koloběžce. Pro děti, mládež i dospělé jsme připravili výtvarnou aktivitu pod širým nebem. Na několika malířských stojanech malovali všichni bez rozdílu věku. Za úkol měli vyjádřit radost ze života, ať už temperovými barvami a nebo si pomocí obrázků z různých časopisů vytvořit koláž. Děti výtvarně tvořili s chutí několik hodin. Kdo chtěl odnesl si své výtvory domů, někdo nám je tu zanechal a my jsme těmito veselými obrázky vyzdobili prostory našeho klubu. Každého příchozícho jsme seznámili s aktivitami klubu i našeho občanského sdružení. Zkrátka, ukázali jsme jim, jak to u nás ve Zvonici chodí.
Děkujeme výtvarným lektorům za dobrovolnou činnost na této akci – Blance Kotíkové a Michalu Šefcovi.

FOTOGALERII NALEZNETE ZDE

Podporují nás

logo-eu1_0 stredocech_0 logompsv-c-sm znak-cb Activa_potreby pro kancelar_2013

„Poskytujeme a rozvíjíme v Českém Brodě a jeho okolí sociální služby a aktivity ve prospěch rodiny, dětí a mládeže.“

Vytváříme programy pro rodiny a pro děti a mládež ve věku od 6 do 20 let. Provozujeme Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub Zvonice a Rodinné centrum Kostička. Pořádáme akce, besedy, semináře pro širokou veřejnost, podnikatele i pro neziskovky.


 

Novinky

Hledáme sociálního pracovníka/ci

pro NZDM Klub Zvonice v Českém Brodě!!!

Na úklid v NZDM Klub Zvonice v Českém Brodě

hledáme někoho spolehlivého.

Kampaň BEZ ZTRÁTY KOSTIČKY

u příležitosti 18. narozenin RC Kostička.

Více novinek

Kalendář akcí

Červen 2021
Po Út St Čt So Ne
« Dub   Čvc »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930