(K menu) Leccos

Pravidla

Pravidla chování v klubu

1. Žádné drogy, cigarety, alkohol
Do Zvonice je zakázáno nosit drogy (jakékoliv, i „lehké“), alkohol a cigarety. Ve Zvonici je zakázáno kšeftovat a kšefty domlouvat. Kdo je viditelně „pod vlivem“, má vstup do Zvonice zakázán. Potřebuješ-li si zakouřit, odejdi od Zvonice tak daleko, abys nebyl vidět!

2. Žádné zbraně
Do Zvonice je zakázáno vnášet zbraně (vč. nožů). Je zakázáno používat jakýkoliv předmět ve Zvonici jako zbraň a ohrožovat s ním ostatní (ani „v legraci“).

3. Žádné krádeže
Ze Zvonice si můžeš odnést jen své věci (co sis přinesl, výhry v soutěži), příp. své výrobky (po dohodě s pracovníkem).

4. Žádný sex
Ve Zvonici nejsou přípustné žádné sexuální aktivity ani jejich náznaky (líbání, mazlení, masturbace, …).

5. Žádná agrese
Zvonice je bezpečným prostorem, chceme, aby se tady každý návštěvník cítil dobře. Je zakázáno jakkoliv ohrožovat či omezovat druhé (slovně, fyzicky), poškozovat jejich věci nebo poškozovat vybavení Zvonice.
Dostaneš-li se s někým do sporu, řeš jej s klidnou hlavou (můžeš nás požádat o pomoc). Rvačky nejsou přípustné.

6. Žádné nadávky
Ve Zvonici se neurážíme a nenadáváme si. Nepoužíváme vulgární výrazy směrem ke druhé osobě.

7. Úklid
Co si půjčíš, to také ukliď. Přezouvej se. Pokud něco ušpiníš či rozleješ, ukliď to. Zapoj se do pravidelného úklidu Zvonice.

8. Respektovat pracovníky
Dbej pokynů pracovníků. Máš právo nesouhlasit a stěžovat si.

Více o tom jak si stěžovat a pravidla pro vyřizování stížností najdeš ZDE

Při první návštěvě klubu budeš seznámen(a) s pravidly, svůj souhlas s jejich dodržováním potvrdíš podpisem. Pravidla i jejich podepsaná verze jsou volně přístupná v klubu na nástěnce v přízemí i 1.patře.

Při porušení těchto pravidel Ti hrozí tyto SANKCE (sankce můžou být uděleny i kolektivně partě nebo skupině, která porušuje pravidla):

• zákaz využití vybavení klubu (fotbálek, PC, šipky…)
  • zákaz vstupu do klubu od jednoho dne až do jednoho měsíce
  • podle závažnosti přestupku
  • totální zákaz vstupu do klubu
  • přiměřené odpracování způsobených problémů, v případě že s tím
  • klient souhlasí (úklid apod.)
  • zaplacení vzniklé škody
  • předání příslušné trestněprávní instituci (při výrazném poškození majetku, krádeži, při trestných činech způsobených v klubu).

Půjčovna a její pravidla

Mimo prostor klubu je možné půjčovat:

• inline brusle, velikost 7,5 koloběžka
  • Míče (basketbalový, volejbalový, kopačák)
  • Ping-pongové pálky se síťkou
  • Badmintonové pálky, Soft tenis, disky na házení
  • Knížky + časopisy (ne nové)
  • Stolní hry
  • Žonglérské vybavení
  • Boxovací pytel
  • Kytara
  • Elektronické varhany
  • Petangue

Půjčování věcí je zdarma

Pravidla půjčování ZDE

stredocech logompsv-c-sm cb_znak_mesta_bez_pozadi

NZDM Klub Zvonice nabízí dětem a mládeži od 6 do 20 let prostor pro trávení volného času, podporu jejich aktivit a pomoc v obtížných životních situacích.

v NZDM Klub Zvonice Poděbrady!!!

Poděbradské plackování

Přijďte si vyrobit vlastní placky v úterý 31. října!!!

Více novinek

« Říj