(K menu) Leccos

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

v rámci TÝDNE NÍZKOPRAHOVÝCH KLUBŮ – 24.9 – 30.9.- celorepubliková akce České asociace streetwork

Středa 26. září od 15 do 19 hodin v NZDM Klub Zvonice dod_zvonice_pozvanka_komp

I v letošním roce jsme představili náš Klub Zvonice v rámci akce TÝDEN NÍZKOPRAHOVÝCH KLUBŮ (24.- 30. září 2012), kterou již pošesté pořádala Česká asociace streetwork společně s nízkoprahovými kluby pro děti a mládež z celé republiky s cílem příblížit jejich práci veřejnosti.

Klub Zvonice jsme otevřeli ve středu 26.9. 2012 od 15 do 19 hodin pro širokou veřejnost, rodiny klientů, naše přátele a příznivce, odborníky, zástupce města a všechny, které zajímá jak to ve Zvonici chodí. Program nebyl nijak výjimečný, ale zábavný. Jako v předchozích ročnících jsme hráli stolní tenis. Nebylo to žádné velké klání, kdo přišel mohl si s námi pinknout, ale také se projet na koloběžce. Pro děti, mládež i dospělé jsme připravili výtvarnou aktivitu pod širým nebem. Na několika malířských stojanech malovali všichni bez rozdílu věku. Za úkol měli vyjádřit radost ze života, ať už temperovými barvami a nebo si pomocí obrázků z různých časopisů vytvořit koláž. Děti výtvarně tvořili s chutí několik hodin. Kdo chtěl odnesl si své výtvory domů, někdo nám je tu zanechal a my jsme těmito veselými obrázky vyzdobili prostory našeho klubu. Každého příchozícho jsme seznámili s aktivitami klubu i našeho občanského sdružení. Zkrátka, ukázali jsme jim, jak to u nás ve Zvonici chodí.
Děkujeme výtvarným lektorům za dobrovolnou činnost na této akci – Blance Kotíkové a Michalu Šefcovi.

Podporují nás

stredocech logompsv-c-sm cb_znak_mesta_bez_pozadi

NZDM Klub Zvonice nabízí dětem a mládeži od 6 do 20 let prostor pro trávení volného času, podporu jejich aktivit a pomoc v obtížných životních situacích.

Novinky

První pomoc

V pátek 24. 6. od 15.00 hod.!

Jak říkat ne? – beseda

Už zítra! 18. 5. v NZDM Klub Zvonice Český Brod.

Vztek v nás – beseda

Další akce v rámci série vzdělávacích pořadů MAJÁK – 26. 4.

Více novinek

Kalendář akcí

Červen 2022
Po Út St Čt So Ne
« Kvě    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930