(K menu) Leccos

Zrušení závazné přihlášky, platební podmínky, storno poplatky

Závazně přihlášený účastník se může ze vzdělávacího pobytu pro pěstounské rodiny odhlásit zasláním e-mailu na adresu janina@leccos.cz. Storno účasti musí být provedeno pouze písemnou formou! Potvrzení o přijetí e-mailu o odhlášení z pobytu mu bude zasláno bez zbytečného odkladu.

Doporučení! 

Pro případ rizika zrušení účasti doporučujeme uzavřít pojištění storna pobytu (u některých pojišťoven nutné zřídit nejpozději v den platby).

I. Odhlášení bez storno poplatku, storno poplatek nebude účtován:

a. V případě nahlášení neúčasti nejpozději 30 dnů před konáním pobytu, důvody neúčasti není třeba dokladovat.

b. V případě nahlášení neúčasti z jakýchkoliv nenadálých a závažných důvodů (např. nemoc). Tyto důvody je nutno bezodkladně doložit.

c. Pokud účastník nejpozději 7dní před konáním vzdělávací akce místo sebe zajistí náhradníky.

II. Odhlášení s úhradou storno poplatku, podmínky pro účtování storno poplatku a jiných poplatků

a. V případě nahlášení neúčasti 8 – 29 dní před konáním pobytu (bez závažných a doložitelných důvodů – viz bod I/B), bude závazně přihlášenému účastníkovi účtován storno poplatek ve výši uhrazené zálohy 2000 Kč.

b. V případě nahlášení neúčasti 7 a méně dní před konáním pobytu (bez závažných a doložitelných důvodů – viz bod I/B), bude závazně přihlášenému účastníkovi účtován storno poplatek v plné výši ceny pobytu.

c. V případě, že se účastník na místo konání pobytu dostaví (bez závažných a doložitelných důvodů – viz bod I/B) opožděně, budou mu účtovány veškeré náklady a služby, které jeho absencí vznikly (např. nocleh, strava apod.).

d. Storno poplatek a případná úhrada nákladů bude závazně přihlášenému účastníkovi fakturována, splatnost faktury 14 dní.

 

Podporují nás

logo-eu1_0 stredocech_0 logompsv-c-sm znak-cb Activa_potreby pro kancelar_2013

„Poskytujeme a rozvíjíme v Českém Brodě a jeho okolí sociální služby a aktivity ve prospěch rodiny, dětí a mládeže.“

Vytváříme programy pro rodiny a pro děti a mládež ve věku od 6 do 20 let. Provozujeme Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub Zvonice a Rodinné centrum Kostička. Pořádáme akce, besedy, semináře pro širokou veřejnost, podnikatele i pro neziskovky.


 

Novinky

Připravujeme NOVÝ WEB

Děkujeme Nadaci OSF za finanční podporu!

RC Kostička v úterý 26.4. bude zavřená.

RC Kostička bude zavřená v úterý 26.4.

V úterý 26.4. bude celý den RC Kostička zavřená.

Více novinek

Kalendář akcí

Červen 2022
Po Út St Čt So Ne
« Dub   Zář »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930