(K menu) Leccos

Lektorský tým

vzdělávání pro pěstouny

Jaroslav Nouza

speciální pedagog, sociální a kontaktní pracovník v přímé práci s dětmi a mládeží, vedoucí NZDM Klub Zvonice v Českém Brodě a Poděbradech. V oblasti práce se socioekonomicky znevýhodněnými dětmi a mládeží se pohybuje vice než 25 let. Další informace o lektorovi najdete zde.

PhDr. Drahomíra Pavlíková

vedoucí odboru sociálních věcí a zdravotnictví, vyučuje předměty Sociální politika, Metody sociální práce na Vyšší odborná škole MILLS, s.r.o., Další informace o lektorce najdete zde.

PhDr. Eva Březinová

psycholog, terapeut – rodinný poradce, individuální psychologické konzultace s dětmi, dospívajícími či rodiči Další informace o lektorce zde.

Ing. Hana Střítecká, Ph.D.

odborný asistent na Fakultě vojenského zdravotnictví Univerzity Obrany, katedry vojenského vnitřního lékařství a vojenské hygieny, ředitelka a odborná garantka organizace FÉR potravina, z.s., koordinátorka klinických studií v Centru pro poruchy výživy, nutriční terapeutka Další informace najdete na osobním webu lektorky a ZDE.

Mgr. Ondřej Máslo

psycholog, terapeut – individuální, párová, rodinná, dětská terapie, metodik v organizaci Centrum náhradní rodinné péče Domov a rodina Další informace o lektorovi najdete zde.

Mgr. Hana Slobodová

psycholožka, dlouhodobě se věnuje lektorské činnosti v oblasti komunikace, stress managementu, su­pervizím a soukromé praxi v Centru poradenských služeb UBI IBI v Poděbradech. Další informace o lektorce najdete zde.

Mgr. Zdeňka Svobodová

andragožka, krizová interventka, supervizorka, facilitátorka, lektorka, terapeutka. Další informace o lektorce najdete zde.

 

Podporují nás

logo-eu1_0 stredocech_0 logompsv-c-sm znak-cb Activa_potreby pro kancelar_2013

„Poskytujeme a rozvíjíme v Českém Brodě a jeho okolí sociální služby a aktivity ve prospěch rodiny, dětí a mládeže.“

Vytváříme programy pro rodiny a pro děti a mládež ve věku od 6 do 20 let. Provozujeme Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub Zvonice a Rodinné centrum Kostička. Pořádáme akce, besedy, semináře pro širokou veřejnost, podnikatele i pro neziskovky.


 

Novinky

Připravujeme NOVÝ WEB

Děkujeme Nadaci OSF za finanční podporu!

RC Kostička v úterý 26.4. bude zavřená.

RC Kostička bude zavřená v úterý 26.4.

V úterý 26.4. bude celý den RC Kostička zavřená.

Více novinek

Kalendář akcí

Srpen 2022
Po Út St Čt So Ne
« Dub   Zář »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031