(K menu) Leccos

Odkazy

Síť pro rodinu, z. s.

Síť pro rodinu, z.s. (Síť mateřských center o.s.) vznikla v roce 2002 na základě dlouholeté neformální spolupráce mateřských center . Posiluje občanský život komunity, hodnotu rodiny a mezigeneračních vztahů, úlohu rodičů, mateřskou a otcovskou roli ve společnosti, podporuje právní ochranu rodiny, mateřství a rovných příležitostí pro všechny, usiluje o zdravý život ve zdravém prostředí.
www.sitprorodinu.cz

AktivniMama.cz logo_aktivnimama

Aktivní máma – projekt pro udržení profesní kvalifikace žen v průběhu rodičovské dovolené.
Tento internetový portál je určen všem ženám, které hledají cestu, jak skloubit své rodinné a profesní zájmy. Najdete zde články na téma slaďování rodiny a profese a praktické informace pro rodiče na rodičovské dovolené. Můžete využít bezplatnou pracovně-právní poradnu nebo psychologickou poradnu pro oblast slaďování rodiny a práce.
www.aktivnimama.cz

Pracovní portál Práce jinak logo_alternativa

Pracovní portál Práce-jinak je platformou pro bezplatnou nabídku a poptávku různých forem alternativních pracovních úvazků. Portál je otevřený požadavkům a nárokům zaměstnavatelů i představám potenciálních zájemců a zájemkyň o zaměstnání v režimu nestandardní pracovní doby.
www.projekt-alternativa.cz

Žába na prameni, o.s. logo_zaba_naprameni

Cíle činnosti toho občanského sdružení jsou osvěta, vzdělávání, kulturní aktivity, Vyrovnávání šancí žen a mužů, rozvoj občanské společnosti
www.zabanaprameni.cz

Táta doma

Táta doma je online služba pro budoucí otce a všechny ostatní, kteří se zajímají o téma péče o dítě, přístupná zcela zdarma. Je to jediný produkt svého druhu vytvořený na míru potřebám mužů. E-learningová příručka táta doma vznikla jako logický důsledek současného vývoje ve společnosti. Postupně dochází k odbourávání tradičních rolí mužů a žen, zároveň státy podporují zvyšování zaměstnanosti žen a alarmující je nízká porodnost.
www.tatadoma.cz

Hnutí za aktivní mateřství logo_ham

Hlavní činnosti H.A.M.

  • podporuje zodpovědné a informované rozhodování rodičů v péči o dítě
  • shromažďuje, vytváří a distribuuje materiály o normálním, přirozeném porodu a aktivní roli rodičů
  • pořádá konference a školení, pravidelná setkání, videoprojekce, diskuse- poskytuje zdravotně – právní poradenství
  • organizuje každoroční akce v rámci Světového týdne respektu k porodu
  • usiluje o pozitivní změny i v dalších oblastech mateřství a rodičovství

www.iham.cz

Liga otevřených mužů o.s. lom_logo_rgb

LOM je nezisková organizace pro muže, kteří o sobě přemýšlejí.
LOM se zaměřuje na kvalitu života mužů v ČR a nabízí možnosti, jak ji zvyšovat.
LOM zavádí do praxe model “muži mužům“.
www.ilom.cz

Rosa o.s.

Poskytuje komplexní pomoc ženám, obětem domácího násilí. Ženám – obětem domácího násilí nabízíme bezplatné psychosociální poradenství, azylové ubytování s utajenou adresou, telefonickou krizovou pomoc a internetové poradenství. ROSA se zaměřuje i na prevenci domácího násilí.
www.rosa-os.cz
www.stopnasili.cz

NESEHNUTÍ Brno logo_nesehnuti

NEzávislé Sociálně Ekologické HNUTÍ vzniklo s cílem poukazovat na souvislosti mezi dodržováním lidských práv a ochranou přírody. Vede několik programů, jedním z nich je program Ženská práva jsou lidská práva. Aktivity tohoto programu jsou zaměřeny na spoluvytváření prostoru, v němž by se měnily postoje k otázkám spojeným se stereotypními představami o roli žen a mužů ve společnosti a řešily se problémy z toho vyplývající (násilí na ženách, nerovnost na pracovním trhu, v politice a v dalších sférách).
www.nesehnuti.cz
www.zenskaprava.ecn.cz

Laktační liga logo_matka_dite

Laktační liga se ve své činnosti zaměřuje zejména na konzultační a poradenskou činnost pro kojící ženy a zdravotníky, školení laktačních poradců z řad zdravotníků a matek a provoz Laktačního centra s Národní linkou kojení.
www.kojeni.cz
www.mamita.cz

Občanská poradna Nymburk, o.s. kogo_nymburk_poradna

opn- poskytuje celkem 3 služby:
Intervenční centrum Nymburk (pomoc obětem domácího násilí)
Centrum pro pomoc obětem (pomoc obětem trestných činů)
a Občanskou poradnu-odborné sociální poradenství.
www.opnymburk.cz
www.pomocobetem.cz

Občanské sdružení Prostor – protidrogová prevence

Vytváří programy, které předchází pádu a pomáhají vzhůru lidem, kterým společensky rizikové jevy, předsudky a neinformovanost znesnadňují život.
www.os-prostor.cz

Zvoneček Bylany, poskytovatel sociálních služeb

Zvoneček Bylany poskytuje služby dětem a dospělým osobám, které mají nižší soběstačnost z důvodů zdravotního postižení, mají snížené rozumové schopnosti a jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc.
www.zvonecekbylany.cz

Město Český Brod logo_znakcb

Oficiální stránky Města Český Brod, kde se dozvíte co se děje v našem městě nového a také spoustu dalších užitečných informací.
www.cesbrod.cz

Pošembeří o.p.s. logo_posemberi

Obecně prospěšná společnost Region Pošembeří o celkové rozloze přes 252 km2 se nachází ve Středočeském kraji, v okrese Kolín. Do Pošembeří spadá 37 obcí s celkovým počtem obyvatel přes 33 tisíc. Jeho území se rozkládá od Šestajovic a Sibřiny na západě území, přes Úvaly, Český Brod až po Chrášťany na východě.
www.posemberi.cz

MAGRÁTA o.s. logo_magrata

Občanské sdružení orientující se na mladé rodiny s dětmi. Nabízí kreativní využití volného času dětem i dospělým. Pořádá otevřené výtvarné dílny pro všechny věkové kategorie od dílniček pro nejmenší po výuku tradičních řemesel – pletení košíku, drátování, korálkování, malbu na textil, batiku… Organizuje tématicky laděné pobyty, výlety do zajímavých míst, sportovní a kulturní akce pro Český Brod a přilehlou Prahu i okolí.
www.magrata.cz

Jazyková škola Carpinus logo-carpinus

www.carpinus.cz

Základní umělecká škola

www.zusceskybrod.cz

Mateřská škola Sokolská

www.mssokolska.cz

Sokol Český Brod

www.sokol.cesbrod.cz

Junák Český Brod středisko 14 – Psohlavci

www.psohlavci14.cz

Skautský oddíl středisko 214.07 „Ing. Ládi Nováka“ Český Brod

www.skaut7.cesbrod.cz

Komorní orchestr Vox Bohemica

www.voxbohemica.cz

Podporují nás

logompsv-c-sm znak-cb leader

RC Kostička poskytuje sociální služby a poradenství rodinám s dětmi. Nabízí prostor pro společné trávení času rodičů s dětmi, volnočasové kroužky pro děti. Pořádá besedy, semináře a další akce podporující zdravý vývoj rodiny. Dbá o upevňování dobrých mezilidských vztahů, vztahů v rodině a podporuje zapojení rodin do společenského života v našem městě.


 

Novinky

Příměstský tábor – NA KOLOBĚŽKÁCH

již můžete přihlašovat děti od 6 do 10 let

TÁBOR V RÁJI

již můžete přihlašovat děti od 6 do 15 let

Bezplatná konzultace s psycholožkou

v úterý 21. června 2022 v RC Kostička

Více novinek

Kalendář akcí

Červenec 2022
Po Út St Čt So Ne
« Čvn   Srp »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031