(K menu) Leccos

Odkazy

Síť pro rodinu, z. s.

Síť pro rodinu, z.s. (Síť mateřských center o.s.) vznikla v roce 2002 na základě dlouholeté neformální spolupráce mateřských center . Posiluje občanský život komunity, hodnotu rodiny a mezigeneračních vztahů, úlohu rodičů, mateřskou a otcovskou roli ve společnosti, podporuje právní ochranu rodiny, mateřství a rovných příležitostí pro všechny, usiluje o zdravý život ve zdravém prostředí.
www.sitprorodinu.cz

AktivniMama.cz logo_aktivnimama

Aktivní máma – projekt pro udržení profesní kvalifikace žen v průběhu rodičovské dovolené.
Tento internetový portál je určen všem ženám, které hledají cestu, jak skloubit své rodinné a profesní zájmy. Najdete zde články na téma slaďování rodiny a profese a praktické informace pro rodiče na rodičovské dovolené. Můžete využít bezplatnou pracovně-právní poradnu nebo psychologickou poradnu pro oblast slaďování rodiny a práce.
www.aktivnimama.cz

Pracovní portál Práce jinak logo_alternativa

Pracovní portál Práce-jinak je platformou pro bezplatnou nabídku a poptávku různých forem alternativních pracovních úvazků. Portál je otevřený požadavkům a nárokům zaměstnavatelů i představám potenciálních zájemců a zájemkyň o zaměstnání v režimu nestandardní pracovní doby.
www.projekt-alternativa.cz

Žába na prameni, o.s. logo_zaba_naprameni

Cíle činnosti toho občanského sdružení jsou osvěta, vzdělávání, kulturní aktivity, Vyrovnávání šancí žen a mužů, rozvoj občanské společnosti
www.zabanaprameni.cz

Táta doma

Táta doma je online služba pro budoucí otce a všechny ostatní, kteří se zajímají o téma péče o dítě, přístupná zcela zdarma. Je to jediný produkt svého druhu vytvořený na míru potřebám mužů. E-learningová příručka táta doma vznikla jako logický důsledek současného vývoje ve společnosti. Postupně dochází k odbourávání tradičních rolí mužů a žen, zároveň státy podporují zvyšování zaměstnanosti žen a alarmující je nízká porodnost.
www.tatadoma.cz

Hnutí za aktivní mateřství logo_ham

Hlavní činnosti H.A.M.

  • podporuje zodpovědné a informované rozhodování rodičů v péči o dítě
  • shromažďuje, vytváří a distribuuje materiály o normálním, přirozeném porodu a aktivní roli rodičů
  • pořádá konference a školení, pravidelná setkání, videoprojekce, diskuse- poskytuje zdravotně – právní poradenství
  • organizuje každoroční akce v rámci Světového týdne respektu k porodu
  • usiluje o pozitivní změny i v dalších oblastech mateřství a rodičovství

www.iham.cz

Liga otevřených mužů o.s. lom_logo_rgb

LOM je nezisková organizace pro muže, kteří o sobě přemýšlejí.
LOM se zaměřuje na kvalitu života mužů v ČR a nabízí možnosti, jak ji zvyšovat.
LOM zavádí do praxe model “muži mužům“.
www.ilom.cz

Rosa o.s.

Poskytuje komplexní pomoc ženám, obětem domácího násilí. Ženám – obětem domácího násilí nabízíme bezplatné psychosociální poradenství, azylové ubytování s utajenou adresou, telefonickou krizovou pomoc a internetové poradenství. ROSA se zaměřuje i na prevenci domácího násilí.
www.rosa-os.cz
www.stopnasili.cz

NESEHNUTÍ Brno logo_nesehnuti

NEzávislé Sociálně Ekologické HNUTÍ vzniklo s cílem poukazovat na souvislosti mezi dodržováním lidských práv a ochranou přírody. Vede několik programů, jedním z nich je program Ženská práva jsou lidská práva. Aktivity tohoto programu jsou zaměřeny na spoluvytváření prostoru, v němž by se měnily postoje k otázkám spojeným se stereotypními představami o roli žen a mužů ve společnosti a řešily se problémy z toho vyplývající (násilí na ženách, nerovnost na pracovním trhu, v politice a v dalších sférách).
www.nesehnuti.cz
www.zenskaprava.ecn.cz

Laktační liga logo_matka_dite

Laktační liga se ve své činnosti zaměřuje zejména na konzultační a poradenskou činnost pro kojící ženy a zdravotníky, školení laktačních poradců z řad zdravotníků a matek a provoz Laktačního centra s Národní linkou kojení.
www.kojeni.cz
www.mamita.cz

Občanská poradna Nymburk, o.s. kogo_nymburk_poradna

opn- poskytuje celkem 3 služby:
Intervenční centrum Nymburk (pomoc obětem domácího násilí)
Centrum pro pomoc obětem (pomoc obětem trestných činů)
a Občanskou poradnu-odborné sociální poradenství.
www.opnymburk.cz
www.pomocobetem.cz

Občanské sdružení Prostor – protidrogová prevence

Vytváří programy, které předchází pádu a pomáhají vzhůru lidem, kterým společensky rizikové jevy, předsudky a neinformovanost znesnadňují život.
www.os-prostor.cz

Zvoneček Bylany, poskytovatel sociálních služeb

Zvoneček Bylany poskytuje služby dětem a dospělým osobám, které mají nižší soběstačnost z důvodů zdravotního postižení, mají snížené rozumové schopnosti a jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc.
www.zvonecekbylany.cz

Město Český Brod logo_znakcb

Oficiální stránky Města Český Brod, kde se dozvíte co se děje v našem městě nového a také spoustu dalších užitečných informací.
www.cesbrod.cz

Pošembeří o.p.s. logo_posemberi

Obecně prospěšná společnost Region Pošembeří o celkové rozloze přes 252 km2 se nachází ve Středočeském kraji, v okrese Kolín. Do Pošembeří spadá 37 obcí s celkovým počtem obyvatel přes 33 tisíc. Jeho území se rozkládá od Šestajovic a Sibřiny na západě území, přes Úvaly, Český Brod až po Chrášťany na východě.
www.posemberi.cz

MAGRÁTA o.s. logo_magrata

Občanské sdružení orientující se na mladé rodiny s dětmi. Nabízí kreativní využití volného času dětem i dospělým. Pořádá otevřené výtvarné dílny pro všechny věkové kategorie od dílniček pro nejmenší po výuku tradičních řemesel – pletení košíku, drátování, korálkování, malbu na textil, batiku… Organizuje tématicky laděné pobyty, výlety do zajímavých míst, sportovní a kulturní akce pro Český Brod a přilehlou Prahu i okolí.
www.magrata.cz

Jazyková škola Carpinus logo-carpinus

www.carpinus.cz

Základní umělecká škola

www.zusceskybrod.cz

Mateřská škola Sokolská

www.mssokolska.cz

Sokol Český Brod

www.sokol.cesbrod.cz

Junák Český Brod středisko 14 – Psohlavci

www.psohlavci14.cz

Skautský oddíl středisko 214.07 „Ing. Ládi Nováka“ Český Brod

www.skaut7.cesbrod.cz

Komorní orchestr Vox Bohemica

www.voxbohemica.cz

Podporují nás

logompsv-c-sm znak-cb leader

RC Kostička poskytuje sociální služby a poradenství rodinám s dětmi. Nabízí prostor pro společné trávení času rodičů s dětmi, volnočasové kroužky pro děti. Pořádá besedy, semináře a další akce podporující zdravý vývoj rodiny. Dbá o upevňování dobrých mezilidských vztahů, vztahů v rodině a podporuje zapojení rodin do společenského života v našem městě.

Novinky

Letní tábor na Sázavě

Již můžete své děti přihlašovat. Cenu brzy upřesníme!

Jarňáky v Krkonoších

Ještě máme volná místa na náš letošní lyžařský tábor.

Kurz šití pro radost pro dospělé

Můžete se přihlašovat. Začínáme již 19. 2. 2019.

Více novinek

Kalendář akcí

Únor 2019
Po Út St Čt So Ne
« Led   Bře »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728