(K menu) Leccos

Příměstský tábor aneb Dobrodružství s Pepinou

7.7. – 11.7. 2014

pro děti od 3 do 6 let
Téma:
Dobrodružství s Pepinou
sportovní hry, výtvarničení, výlety, rozlučkové přespání v Kostičce, opékání buřtů
Program vždy od 8 do 16 hodin.

První turnus příměstského tábora je za námi.
První ráno, ostatně jako každý další den, jsme se sešli mezi 8. a 9. hodinou. Táborový den jsme zahájili písničkou a vložením kartiček do pytlíčku. Prasátko Pepina nám totiž každý den zanechávala na kartičkách úkoly, které jsme museli splnit. Odpoledne jsme většinou vyráželi autobusem nebo pěšky někam na výlet po okolních vesnicích.
V pondělí jsme uskutečnili procházku po našem městě, vyráběli jsme si jmenovky a koupali se v malých bazéncích na dvorku Kostičky.
V úterý jsme navštívili dětská hřiště, vyráběli jsme náramky a podnikli jsme výlet do Štolmíře, kde jsme se opět koupali.
Ve středu jsme se vydali na výlet do ZOO, ale také jsme zúčastnili čtení v naší městské knihovně. Výtvarné činnosti děti moc bavily, tak jsme si namalovali Pepinu.
Ve čtvrtek jsme navštívili malé „zoo“, stavěli z lega, vyrazili na výlet do Kounic. Dali jsme si zmrzlinku z Opočna a opékali buřty. Tento večer jsme v Kostičce také přespali. Než děti vklouzly do pyžam užily si diskotéku. Před spaním sledovaly na plátně příběhy Prasátka Pepiny.
V pátek, tedy poslední den s Pepinou po sobě děti skvěle uklidily – sbalily spacáky a karimatky. Potom jsme si malovali na trička, aby děti měly malou památku. Samozřejmě jsme všem rozdali diplomy a medaile.
Skvěle jsme si tento týden užili a malou odměnu si každý zasloužil.

Děkujeme všem dobrovolnicím:
Ivě Bašusové, Elišce Strnadové a Lucce Čurgaliové

ZÁKLADNA
RC Kostička, nám. Arnošta z Pardubic 12, Český Brod

VEDOUCÍ
Petra Čurgaliová

Podporují nás

logompsv-c-sm znak-cb leader

RC Kostička poskytuje sociální služby a poradenství rodinám s dětmi. Nabízí prostor pro společné trávení času rodičů s dětmi, volnočasové kroužky pro děti. Pořádá besedy, semináře a další akce podporující zdravý vývoj rodiny. Dbá o upevňování dobrých mezilidských vztahů, vztahů v rodině a podporuje zapojení rodin do společenského života v našem městě.


 

Novinky

Práce, děti, rodina – workshop

v pondělí 31. 1. 2022 od 9:00

Narozeniny RC Kostička

Oslavte 19. narozeniny rodinného centra s námi! V úterý 18. ledna od 9.00 hodin.

Více novinek

Kalendář akcí

Leden 2022
Po Út St Čt So Ne
« Pro   Úno »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31