(K menu) Leccos

Oslava 11. narozenin RC Kostička

Ve čtvrtek 16. ledna jsme oslavili 11. narozeniny našeho Rodinného centra Kostička. Děkujeme všem, kteří dorazili a slavili s námi.
Kolem 10. hodiny se prostory Kostičky zaplnily maminkami s dětmi. Koordinátorka centra Andrea Hradecká všechny přivítala a společně s Ditou Nekolnou a Janou Popovičovou krátce pohovořily o plánech Kostičky, financování programů a nezapomněly poděkovat našim dobrovolnicích i dárcům. Spustily obrazovou prezentaci, která představila aktivity rodinného centra i celého sdružení. Konečně přišla řada na dort, který k této příležitosti pro Kostičku upekla paní Jana Pazderová, pravidelná návštěvnice centra. Tímto bychom jí chtěli, ještě jednou, mockrát poděkovat. Dort byl báječný!!! Společně jsme popřáli Kostičce další úspěšná léta a připili si „rychlými špunty“. Andrea s lektorkou centra, Petrou Čurgaliovou, připravila zábavu pro děti. V kostýmech princezen nabídly dětem „koupání v balonkovém bazénku“ a další zábavné úkoly. Dopoledne jsme si skvěle užili.
Za Kostičku můžeme slíbit, že budeme pokračovat v započatých programech a budeme aktivní v rozvíjení dalších aktivit.

Přívítáme také Vaše náměty a nápady na nové aktivity, kroužky či lepší fungování.

Můžete psát koordinátorce Andree Hradecké – andrea@leccos.cz.

Podporují nás

logompsv-c-sm znak-cb leader

RC Kostička poskytuje sociální služby a poradenství rodinám s dětmi. Nabízí prostor pro společné trávení času rodičů s dětmi, volnočasové kroužky pro děti. Pořádá besedy, semináře a další akce podporující zdravý vývoj rodiny. Dbá o upevňování dobrých mezilidských vztahů, vztahů v rodině a podporuje zapojení rodin do společenského života v našem městě.


 

Novinky

Příměstský tábor – NA KOLOBĚŽKÁCH

již můžete přihlašovat děti od 6 do 10 let

Příměstský tábor – PRO NEJMENŠÍ

již můžete přihlašovat děti od 3 do 6 let

Bezplatná konzultace se zdravotníkem

v úterý 24. května 2022 v RC Kostička

Více novinek

Kalendář akcí

Květen 2022
Po Út St Čt So Ne
« Dub   Čvn »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031