(K menu) Leccos

Jarní prázdniny v Kořenově

8. 3. – 14. 3. 2014

Z organizačních důvodů a především díky nedostatku sněhu, jsme letošní prázdninový týden na horách přesunuli na poslední chvíli z plánovaného Benecka do Kořenova na chatu Tučňák

V Kořenově jsme si užili lyžování i sluníčka. Když jsme nelyžovali, vydávali jsme se v téměř jarním počasí na výlety. Pokořili jsme kopec a rozhlednu Štěpánka, okouzlili nás Mumlavské vodopády a v Harrachově jsme sledovali tréninky skoků na lyžích. Těla jsme si ohřáli také v bazénu a výřivce. Celohorovým tématem byla Cesta kolem světa, děti si vždy nakreslily vlajku, zdravily se a přály si dobrou chuť dle dané země, ve které jsme se ten den nacházeli. V rámci večerního programu jsme tvořili z FIMO hmoty náušnice a magnetky, na karneval v Riu jsme si vyráběli kostým a poslední večer jsme zakončili soutěží „Kořenov má talent“. Samozřejmě nechyběla noční stezka odvahy. Všichni přijeli plni nových zážitků, jeden z nějvětších byl, hlavně pro kluky, paintball v lese.
Již se těšíme na letní tábor v Kořenově, kde nás čekají další podobné adrenalinové aktivity a dobrodružství.

Zpráva a fotogalerie z loňského lyžařského týdne na Benecku k nahlédnutí ZDE!

VEDOUCÍ
Petra Čurgaliová, Andrea Hradecká

KONTAKT
Petra Čurgaliová, sluzba.rc@leccos.cz, tel.: 737 312 056
Andrea Hradecká, andrea@lecccos.cz, tel.: 602 122 679

Podporují nás

logompsv-c-sm znak-cb leader

RC Kostička poskytuje sociální služby a poradenství rodinám s dětmi. Nabízí prostor pro společné trávení času rodičů s dětmi, volnočasové kroužky pro děti. Pořádá besedy, semináře a další akce podporující zdravý vývoj rodiny. Dbá o upevňování dobrých mezilidských vztahů, vztahů v rodině a podporuje zapojení rodin do společenského života v našem městě.

Novinky

Letní tábor na Sázavě

Již můžete své děti přihlašovat. Cenu brzy upřesníme!

Jarňáky v Krkonoších

Ještě máme volná místa na náš letošní lyžařský tábor.

Kurz šití pro radost pro dospělé

Můžete se přihlašovat. Začínáme již 19. 2. 2019.

Více novinek

Kalendář akcí

Únor 2019
Po Út St Čt So Ne
« Led   Bře »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728