(K menu) Leccos

Podání stížnosti

Stížnost může být podána na kvalitu fungování služby (provozní, procedurální), personální obsazení a jeho počínání, metodické otázky, či materiální vybavení. Dle závažnosti a formy podání stížnosti řeší buď lektor přímo na místě, nebo vedoucí prevence, případně ředitel(ka) organizace. Při řešení stížnosti je kladen důraz na dodržování etického kodexu.Stěžovatelem může být jakákoliv fyzická i právnická osoba, zde nejčastěji žák(yně), učitel(ka), ředitel(ka), rodič žáka/kyně.
Vedoucí programů, případně ředitelka organizace má povinnost stížnost vyřešit do 1 měsíce od data podání, a to v písemné podobě způsobem možným pro daný případ (předáním na programu, zasláním na uvedenou adresu, elektronická odpověď..). Osoby, jichž se stížnost týká, se mohou proti rozhodnutí odvolat, a to do 14 dnů od předání rozhodnutí.

- Ústně – pokud není akutní možnost řešení (technické podmínky, přesah kompetencí lektora/ky), případně nápravy, pak je o ní sepsán záznam přejímajícím lektorem a podepsán stěžovatelem/kou.
- Písemně vhozením do schránky důvěry – pro žáky(ně)písemně předáním lektorovi/ce, vedoucí(mu) programůpísemně na adresu kanceláře organizace emailem na adresu orgranizace

Co musí stížnost obsahovat:
Popsaný důvod stížnosti, případně očekávaný výsledek
Kontaktní údaje stěžovatele/ky

Kontakty O.s. LECCOS

Podporují nás

logo-eu1_0 stredocech_0 logompsv-c-sm znak-cb Activa_potreby pro kancelar_2013

„Poskytujeme a rozvíjíme v Českém Brodě a jeho okolí sociální služby a aktivity ve prospěch rodiny, dětí a mládeže.“

Vytváříme programy pro rodiny a pro děti a mládež ve věku od 6 do 20 let. Provozujeme Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub Zvonice a Rodinné centrum Kostička. Pořádáme akce, besedy, semináře pro širokou veřejnost, podnikatele i pro neziskovky.

Novinky

Výroční zpráva za rok 2017

Nahlédněte do naší výroční zprávy za rok 2017!

V Poradně pro rodiny

bude v pondělí 25. 6. 2018 ZAVŘENO!
Děkujeme za pochopení.

Děti patří do rodin, ne do ústavů

Petice, ke které se připojujeme! Můžete také podepsat!

Více novinek

Kalendář akcí

Červen 2018
P Ú S Č P S N
« Kvě   Zář »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930