(K menu) Leccos

Příměstský tábor aneb Dobrodružství s Pepinou

7.7. – 11.7. 2014

První turnus příměstského tábora v RC Kostička je za námi.
První ráno, ostatně jako každý další den, jsme se sešli mezi 8. a 9. hodinou. Táborový den jsme zahájili písničkou a vložením kartiček do pytlíčku. Prasátko Pepina nám totiž každý den zanechávala na kartičkách úkoly, které jsme museli splnit. Odpoledne jsme většinou vyráželi autobusem nebo pěšky někam na výlet po okolních vesnicích.
V pondělí jsme uskutečnili procházku po našem městě, vyráběli jsme si jmenovky a koupali se v malých bazéncích na dvorku Kostičky.
V úterý jsme navštívili dětská hřiště, vyráběli jsme náramky a podnikli jsme výlet do Štolmíře, kde jsme se opět koupali.
Ve středu jsme se vydali na výlet do ZOO, ale také jsme zúčastnili čtení v naší městské knihovně. Výtvarné činnosti děti moc bavily, tak jsme si namalovali Pepinu.
Ve čtvrtek jsme navštívili malé „zoo“, stavěli z lega, vyrazili na výlet do Kounic. Dali jsme si zmrzlinku z Opočna a opékali buřty. Tento večer jsme v Kostičce také přespali. Než děti vklouzly do pyžam užily si diskotéku. Před spaním sledovaly na plátně příběhy Prasátka Pepiny.
V pátek, tedy poslední den s Pepinou po sobě děti skvěle uklidily – sbalily spacáky a karimatky. Potom jsme si malovali na trička, aby děti měly malou památku. Samozřejmě jsme všem rozdali diplomy a medaile.
Skvěle jsme si tento týden užili a malou odměnu si každý zasloužil.

Děkujeme všem dobrovolnicím!!!

Fotogalerie ke shlédnutí ZDE.

Podporují nás

logo-eu1_0 stredocech_0 logompsv-c-sm znak-cb Activa_potreby pro kancelar_2013

„Poskytujeme a rozvíjíme v Českém Brodě a jeho okolí sociální služby a aktivity ve prospěch rodiny, dětí a mládeže.“

Vytváříme programy pro rodiny a pro děti a mládež ve věku od 6 do 20 let. Provozujeme Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub Zvonice a Rodinné centrum Kostička. Pořádáme akce, besedy, semináře pro širokou veřejnost, podnikatele i pro neziskovky.


 

Novinky

PF 2022

Krásné, klidné a spokojené Vánoce, mnoho zdraví a sil do nového roku, Vám přeje celý tým LECCOS, z. s.

Benefice pro LECCOS 2021

Děkujeme! Zde najdete závěrečnou zprávu s poděkováním dárcům.

Využijte Milostivé léto

Zbavte se dluhu v exekuci vůči státu, kraji, obci apod. Poradíme vám jak na to!

Více novinek

Kalendář akcí

Leden 2022
Po Út St Čt So Ne
« Pro   Úno »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31