(K menu) Leccos

DRAKIÁDA

Sobota 17. října 2014 od 14 hodin
Zábavné odpoledne pro děti a pro rodiny, které pořádáme společně se 14. oddílem Junáka Psohlavci a Městem Český Brod – Informačním centrem pro mládež.

12. ročník tohoto zábavného odpoledne pro rodiny s dětmi proběhl v sobotu 17. října. Tradičně na naší drakiádě vítr téměř nefouká. Nebylo tomu jinak ani v sobotu. Přesto jsme byli moc rádi, že v pátek ustal ten vytrvalý déšť a na hřišti u školy po něm zůstalo jen pár louží. Odpoledne plného her a sportovních disciplín se zúčastnilo téměř 150 návštěvníků. V tradičních dračích soutěžích zápolilo 85 dětí. Těm nejúspěšnějším pomohli tatínkové vyvést draka do pořádné výšky, kde ten nejvytrvalejší létal téměř hodinu. Sešlo se také pár krásných, doma vyrobených draků, jejichž tvůrce jsme samozřejmě odměnili. Kdo nechtěl v sobotu pouštět draka, mohl si vyzkoušet 12 disciplín, např. 2 různé lanové lávky, metanou, střelbu z luku, zatloukání hřebíků… V rámci aktivit Táto, jdeme na to! jsme připravili pár disciplín, které mohly děti plnit společně se svými tatínky – poznávačka nářadí, slalom s kolečkem, slalom s pneumatikou poslepu… Všichni malí účastníci, kteří prošli, alespoň polovinou disciplín si odnesli drobné odměny.

Děkujeme všem dobrovolníkům:
Jan Vrbovec, Anežka Vrbovcová, Matylda Vrbovcová, Petra Ištvániková, Linda Ištvániková, Jiří Kozák, Jiří Leška, Adam Cibulka, Lucie Čurgaliová, Jan Čurgali ml., Filip Vilím, Jan Šabatka ml., Jan Šabatka st., Václav Moulis

a také TJ Slavoj Český Brod za zapůjčení hřiště u ZŠ Žitomířská.

TISKOVÁ ZPRÁVA

Dračí soutěže:
14.00 – 14.30 hod PREZENCE DRAKŮ
14.30 hod START DRAKŮ
O nejdéle létajícího draka!
O nejkrásnějšího svépomocí vyrobeného draka!

Zábavné sportovní disciplíny pro malé i větší!

Startovné 20,– Kč
Výtěžek ze startovného bude použit na podporu aktivit NZDM Klub Zvonice.

_____________­________________________­___

Akce byla realizována ve spolupráci s městem Český Brod v rámci projektu Zdravé město a MA21.
Drakiádu v rámci aktivit podporující aktivní otcovství podpořilo Ministerstvo práce a sociálních věcí. Tyto aktivity jsou součástí našeho projektu LECCOS pro rodiny.

Podporují nás

logo-eu1_0 stredocech_0 logompsv-c-sm znak-cb Activa_potreby pro kancelar_2013

„Poskytujeme a rozvíjíme v Českém Brodě a jeho okolí sociální služby a aktivity ve prospěch rodiny, dětí a mládeže.“

Vytváříme programy pro rodiny a pro děti a mládež ve věku od 6 do 20 let. Provozujeme Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub Zvonice a Rodinné centrum Kostička. Pořádáme akce, besedy, semináře pro širokou veřejnost, podnikatele i pro neziskovky.


 

Novinky

Připravujeme NOVÝ WEB

Děkujeme Nadaci OSF za finanční podporu!

RC Kostička v úterý 26.4. bude zavřená.

RC Kostička bude zavřená v úterý 26.4.

V úterý 26.4. bude celý den RC Kostička zavřená.

Více novinek

Kalendář akcí

Květen 2022
Po Út St Čt So Ne
« Dub   Zář »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031