(K menu) Leccos

Zahradní slavnost aneb kostkovaná BENEFICE nejen pro LECCOS

Středa 26. 6. 2013 v Oranžové zahradě římskokatolické farnosti Český Brod – Děkujeme za poskytnutí krásných venkovních i vnitřních prostor Oranžové zahrady. logo-oranzova-zahrada

Tento den nám počasí příliš nepřálo, proto se téměř celý program naší zahradní slavnosti odehrál ve vnitřních prostorách Oranžové zahrady. Atmosféru celé akce to vůbec nenarušilo a program proběhl podle plánu. Benefice nejen pro LECCOS připomněla 10. narozeniny RC Kostička. Symbol kostky se celý večer objevoval nejen na oblečení návštěvníků, ale také v rámci společenských her. Některé možná překvapí, že název Kostička se v původním názvu odvinul ze slova kost, nikoli kostka. Bylo tomu proto, že v počátcích Mateřské centrum Kostička využívalo prostory staré Zvonice, ve kterých se původně nacházela márnice, kterou obklopoval hřbitov. Proto bylo v rámci doporučeného dress codu povoleno oblečení nebo doplněk, který obsahoval kost či kostku.
Hosté večera ochutnali slavnostní dort, právě na počest narozenin Kostičky, ale také celou řadu moučníků a slaných pochutin z domácí kuchyně pracovníků, dobrovolníků a příznivců našeho občanského sdružení. Na zahradě se grilovala vepřová kýta, také pod zkušených dohledem dobrovolníků. O děti se postarala lektorka a pečovatelka z Kostičky. Společně se věnovali především společenským hrám. Připravené společenské hry a hlavolamy zaujaly i dospělé. Měli také možnost dát si partii šachu se zkušenými amatérskými šachisty z Šachového oddílu Prahy 4. K poslechu všem zahrála kapela MASH známé hity country či blues.
Tato letní benefice, ale především splnila svůj účel – přinést finanční příspěvěk na sociální služby, které poskytuje naše sdružení. Díky nedávným povodním jsme rozhodli, že se o výtěžek benefice rozdělíme s Dětským táborem Hryzely, který letošní povodně velmi zasáhly.
DĚKUJEME hostům benefice, všem sponzorům a dobrovolníkům, díky kterým jsme získali 8.600 Kč, které jsme rozdělili rovným dílem.

Závěrečné poděkování ke stažení ZDE!

Děkujeme všem, kteří tuto benefici podpořili darem..

Děkujeme dobrovolníkům – Aleši Hradeckému a Václavu Moulisovi za obsluhu grilu a pípy, šachistům Jance Sedláčkové a Romanu Markovi, kapele MASH a Kateřině Achak jako fotografce.

Tisková zpráva před akcí ke stažení ZDE!

pozvanka_benefice_zahradni_slavnost

Podporují nás

logo-eu1_0 stredocech_0 logompsv-c-sm znak-cb Activa_potreby pro kancelar_2013

„Poskytujeme a rozvíjíme v Českém Brodě a jeho okolí sociální služby a aktivity ve prospěch rodiny, dětí a mládeže.“

Vytváříme programy pro rodiny a pro děti a mládež ve věku od 6 do 20 let. Provozujeme Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub Zvonice a Rodinné centrum Kostička. Pořádáme akce, besedy, semináře pro širokou veřejnost, podnikatele i pro neziskovky.


 

Novinky

Připravujeme NOVÝ WEB

Děkujeme Nadaci OSF za finanční podporu!

RC Kostička v úterý 26.4. bude zavřená.

RC Kostička bude zavřená v úterý 26.4.

V úterý 26.4. bude celý den RC Kostička zavřená.

Více novinek

Kalendář akcí

Květen 2022
Po Út St Čt So Ne
« Dub   Zář »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031