(K menu) Leccos

DISKOTÉKA ve Zvonici

Pátek 25. června 2010 od 17,30 hod až do rána v Klubu Zvonice

Přečtěte si Martiny reportáž :
Poslední pátek před koncem školního roku jsme se na přání jedné mladé slečny rozhodli uspořádat diskotéku. Diskotéka začínala o půl šesté. Od čtyř hodin jsem byla domluvena s děckama, že mi přijdou pomoci připravit prostory a občerstvení. Kluci nafukovali balónky, holky mazaly „chlebíčky“. Jedna mladá slečna dokonce přinesla blikátka ze stromečku a poté, co je vyvěsila, dala se do stříhání krepáku – obalila všechna světla a ozdobila mříže ve dveřích. Chybělo už jen posypat zem třpytivými srdíčky a zábava mohla začít.
Oficiální zahájení diskotéky jsem odstartovala ve 3/4 na 6. Příprava nám zabrala více času, než jsme očekávali. Velmi oblíbenou zábavou večera bylo pinkání si do balonků. Ty, které nebyly uvázané, jsme tedy využili na hraní. Chvíli jsme jen tak pinkali, pak jsme stanovili pravidlo, že každý může jen jednou balonek odpinknout a to děcka strašně bavilo.
Na programu též byly hry o ceny. První takovou hrou o cenu, jíž bylo batikované tričko, bylo podtancovávání lana. Vzali jsme lano ven a já společně s jednou holčinou, jež hrát nechtěla, lano držela a postupně ho stále více snižovala. Za hudby se děcka dala do podlézání.
Další hrou o cenu bylo tancovani s balonkem mezi hlavami. Vytvořily se asi čtyři páry a ihned se daly do tance. Po dvou výherních párech jsme už tančili s balonky jen tak…
Hlavní tančení se rozjelo až po čtvrt na 10. Po půl hoďce jsme z klubu vyprovodili ty, kteří ve Zvonici spát nechtěli, a v tu chvíli se dolní prostory proměnily v opravdovou diskotéku. Až poté se začalo pařit. Celá akce byla moc fajn.

Podporují nás

logo-eu1_0 stredocech_0 logompsv-c-sm znak-cb Activa_potreby pro kancelar_2013

„Poskytujeme a rozvíjíme v Českém Brodě a jeho okolí sociální služby a aktivity ve prospěch rodiny, dětí a mládeže.“

Vytváříme programy pro rodiny a pro děti a mládež ve věku od 6 do 20 let. Provozujeme Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub Zvonice a Rodinné centrum Kostička. Pořádáme akce, besedy, semináře pro širokou veřejnost, podnikatele i pro neziskovky.


 

Novinky

Připravujeme NOVÝ WEB

Děkujeme Nadaci OSF za finanční podporu!

RC Kostička v úterý 26.4. bude zavřená.

RC Kostička bude zavřená v úterý 26.4.

V úterý 26.4. bude celý den RC Kostička zavřená.

Více novinek

Kalendář akcí

Červen 2022
Po Út St Čt So Ne
« Dub   Zář »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930