(K menu) Leccos

VÍKENDOVÝ POBYT V KŘÍŽLICÍCH

Pátek až neděle 19. až 21.března 2010 Křížlice v Krkonoších

Tradičního zimně-jarního víkendu v Křížlicích v Krkonoších se zúčastnilo 8 dětí. Doprovázeli je 3 pracovníci klubu – Adéla, Vašek a Martina.
Letošní výjezd se od předchozích lišil; rozhodli jsme se spoléhat jen na vlastní síly a celé své víkendové živobytí jsme si do cíle donesli na zádech. Ti, kteří se nechali zmást příchodem jara doma v Českém Brodě a vyrazili na cestu v jarní obuvi, toho po příjezdu do Krkonoš jistě litovali. Vítaly nás závěje sněhu a po jaru nebylo ještě ani památky. Cesta k osamělé budově bývalé církevní školy, kde jsme měli víkend strávit, byla opravdu krušná a doslova zasypaná sněhem. Ale zvládli jsme to. Sobotu už jsme strávili ve sněhu dobrovolně – klouzání, koulování, stavění kdečeho, stopovací hry a bitky na sněhu tvořily převážnou část dne. A když už jsme byli opravdu mokří a zmrzlí, dováděli jsme vevnitř. Střídali jsme se tak, aby si všichni stejným dílem užili práce a zábavy. Nošení uhlí, dřeva, drobná výpomoc v kuchyni… to byly nejčastější práce. A dlužno dodat, že se jich skutečně nikdo z účastníků nebál. Z her sklidil největší úspěch sálový volejbal (s nafukovacím balónkem) a večerní casino, kde si mohly děti vyzkoušet rizika hazardu na vlastní kůži. Pozdní večer jsme strávili opět venku; spolu se zářícími balónky štěstí jsme vypustili do světa dětská přání. Naše přání je, abychom mohli brzy vyrazit znovu. Pobytové akce jsou pro nás příležitostí lépe se s dětmi poznat, sdílet s nimi jejich radosti i starosti a lépe tak plnit naše poslání.

Cena pobytu: 300,– Kč
Pobyt je určen pouze pro klienty NZDM Klub Zvonice.

Podporují nás

logo-eu1_0 stredocech_0 logompsv-c-sm znak-cb Activa_potreby pro kancelar_2013

„Poskytujeme a rozvíjíme v Českém Brodě a jeho okolí sociální služby a aktivity ve prospěch rodiny, dětí a mládeže.“

Vytváříme programy pro rodiny a pro děti a mládež ve věku od 6 do 20 let. Provozujeme Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub Zvonice a Rodinné centrum Kostička. Pořádáme akce, besedy, semináře pro širokou veřejnost, podnikatele i pro neziskovky.

Novinky

Výroční zpráva za rok 2017

Nahlédněte do naší výroční zprávy za rok 2017!

Děti patří do rodin, ne do ústavů

Petice, ke které se připojujeme! Můžete také podepsat!

Vliv neúplné rodiny na vzájemné vztahy – seminář RC

Bezplatný seminář se zkušenou psycholožkou proběhne v úterý 10. 4. od 17 hodin!

Více novinek

Kalendář akcí

Srpen 2018
P Ú S Č P S N
« Kvě   Zář »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031